У Рівненському перинатальному центрі 44-річна жінка народила сина, який став її 17-ю дитиною. Малюк народився 3 грудня. Про це повідомила пресслужба медзакладу.
"У нас трапилась дуже гарна подія. В нашому закладі жінка народила 17-ту дитинку. В сім’ї вісім хлопчиків та вісім дівчаток, і наразі народився дев’ятий хлопчик", - йдеться в повідомленні.
Головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва розповіла в коментарі Zaxid.net, що жінка народжувала природним шляхом. Наразі з нею та новонародженим хлопчиком все добре. Вага новонародженого - 3 кг 960 грамів, а ріст - 55 см.
Зазначимо, що для Рівненщини наразі це не рекорд. У лютому цього року в цьому ж закладі 43-річна жінка народила 18-ту дитину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.