Олень на ім'я Борис із Рівненщини став зіркою TikTok

07:00, 13 червня 2024
На Рівненщині вулицями розгулює дружній олень на ім'я Борис.
Олень на ім'я Борис із Рівненщини став зіркою TikTok
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У селі Зарічне, розташованому на Рівненщині, проживає неординарний мешканець – олень на ім'я Борис. Ця чотиринога здобула популярність серед місцевих жителів, які звикли бачити її вулицями села та спілкуватися з нею.

Як повідомляє «Суспільне», Борис навіть має свою сторінку у соцмережі Tik Tok, що свідчить про популярність тварини серед інтернет-користувачів.

Власник Бориса, Руслан Христюк, купив оленя шість років тому на Волині з метою розведення тварин. Незвичайне ім'я для оленя запропонували місцеві мешканці, які ледве не щодня зустрічають Бориса на вулицях села.

«Наша улюблена тварина, наша зірка, яка ходить по Зарічному, як в себе вдома. Ми кожного дня бачимо його. По нашій території часто туди-сюди ходить. У нього улюблене місце — лежати біля пошти у квітнику», – розповіла місцева жителька Валентина Смоляк.

Борис відомий своєю привітністю та схильністю до спілкування з людьми. Ця незвичайна дружба стала вже не лише місцевою легендою, але й відома на всю Україну та за її межами. Власник оленя запевняє, що Борис нікому не завдає шкоди, а будь-які скарги він готовий компенсувати особисто.

Олень вже давно став невід'ємною частиною життя села Зарічне, де кожен знає, де його можна зустріти та як його назвати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Віталій Яроцький
    Віталій Яроцький
    д.ю.н, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри цивільного права #2 Національного юридичноно ун-ту ім.Ярослава Мудрого, член НКР при ВС
  • Аліна Сидорук
    Аліна Сидорук
    суддя Господарського суду Тернопільської області