Депутати відклали введення штрафів для власників «євроблях»

18:20, 16 мая 2019
Закон прийнято з техніко-юридичними правками.
Депутати відклали введення штрафів для власників «євроблях»

У четвер, 16 травня депутати Верховної Ради прийняли Закон №8371 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги». Про це повідомляє офіційний сайт Ради.

Рішення підтримали 236 нардепів. Законом внесено зміни до Податкового кодексу України, відповідно до яких врегульовано питання надання кваліфікованих довірчих послуг у сфері справляння податків та визначено відповідні повноваження контролюючих органів у цій сфері.

Зокрема, Законом введено до Податкового кодексу такі поняття, як «кваліфікована електронна довірча послуга», «кваліфікований надавач електронних послуг», «кваліфікаційний електронний підпис чи печатка», «кваліфікована електронна позначка часу», «кваліфікований сертифікат відкритих ключів».

Крім того, Законом відтерміновано набуття чинності пунктами 7 і 8 розділу І та підпунктом 1 пункту 2 розділу II «Прикінцевих положень» Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» №2612, які набирають чинності через 270 днів з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

Зазначається, що Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала матеріал про те, що індивідуальні номерні знаки відтепер можна замовити онлайн.

Також ми писали, чого саме чекати власникам «євроблях» від нового законодавства.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як працюватиме електронний моніторинг як елемент пробації
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Виктор Капустинский
  Виктор Капустинский
  заместитель руководителя аппарата Верховного Суда
 • Татьяна Янчук
  Татьяна Янчук
  судья Хмельницкого апелляционного суда
 • Елена Яценко
  Елена Яценко
  судья Высшего хозяйственного суда Украины