На що звертати увагу при купівлі електрокара на вторинному ринку

19:31, 27 июня 2019
За даними Міністерства інфраструктури, на електрокари щодня пересідають 20 українців.
На що звертати увагу при купівлі електрокара на вторинному ринку

Скасування акцизів на ввезення електричних транспортних засобів дозволило багатьом підприємцям завозити вживані електромобілі з Канади та США. На що ж потрібно звертати увагу при купівлі електрокара на вторинному ринку.

Пробіг або дата випуску

На жаль, автомобільні акумулятори втрачають ємність з кожним циклом зарядки, що неминуче призводить до втрат в діапазоні. Оскільки деякі автомобілі на батарейках не справляються з великими відстанями без зарядки, це «замкнуте коло» значно обмежує придатність для повсякденного використання з часом. Ще гірше, акумулятори електромобілів старіють, навіть коли вони не використовуються. Тому невеликий пробіг в електромобілях не обов’язково має сенс. Зверніть увагу, скоріше, на рік випуску машини, що буде говорити про ефективність використаної в ньому акумуляторної технології.

Отримати інформацію про батарею

Подивіться в інтернеті інформацію від виробника про гарантійні  на батареї. Деякі бренди пропонують замінити батареї, якщо вони несправні або мають занадто велику втрату ємності. Звичайно, в Україні цей принцип вже працювати не буде.

Ретельно перевірити акумулятор

Попросіть продавця повністю зарядити акумулятор автомобіля для тест-драйву. Перш ніж почати, запам’ятайте діапазон, який залишився в машині. Пам’ятайте про те, що електрокар одразу після підзарядки і запуску двигуна втратить за показниками близько 50 км пробігу — це особливість навіть нових електромобілів. Слідкуйте за ними, а також за одометром. Наприкінці тест-драйву ви повинні перевірити подолані кілометри й решту дистанції і, при необхідності, відзначити. Якщо результат дуже відрізняється від інформації виробника, отриманої заздалегідь, то варто подумати про інше авто.

Деталі, що швидко зношуються

Велика перевага електричних автомобілів в тому, що вони мають на порядок менше деталей, які зношуються. Проте, є деякі елементи, які особливо не напружуються в електрокарах. До них належать шини, гальма і ходова частина. При виборі машини для себе обов’язково вимагайте пройти діагностику ходової частини, щоб розуміти, в якому стані вам дістається електромобіль. Огляньте при цьому гальмівні колодки і окремо стан протектора шин.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що назвали автомобілі, які без ремонту проїдуть 480 000 км.

Крім того, ми писали, як загасити палаючий електромобіль. Якщо спалах відбувся в акумуляторі, то вогонь погасити практично неможливо.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Лариса Малеваная
  Лариса Малеваная
  судья Хозяйственного суда Киевской области
 • Александр Заяц
  Александр Заяц
  заместитель председателя Черниговского окружного административного суда
 • Петр Ковзель
  Петр Ковзель
  судья Окружного административного суда Киева
загрузка...