Комітет рекомендував Раді відхилити законопроект про внесення змін до Закону «Про пенсійне забезпечення»

20:56, 9 июля 2020
Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 9 липня розглянув низку законопроектів.
Комітет рекомендував Раді відхилити законопроект про внесення змін до Закону «Про пенсійне забезпечення»

У четвер, 9 липня, відбулося засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у форматі відеоконференції. Про це повідомляє офіційний сайт парламенту.

Під час засідання Комітету народні депутати ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України відхилити проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення» щодо приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 23 січня 2020 року № 1-р/2020 стосовно скасування збільшення пенсійного віку для виходу на пенсію за віком на пільгових умовах та на пенсію за вислугу років» (№ 2810).

Також члени Комітету розглянули низку законопроектів щодо доцільності їх включення до порядку денного сесії. Зокрема, народні депутати ухвалили рішення не включати до порядку денного 19  законопроектів і один законопроект включити.

Під час засідання створено робочі групи щодо підготовки до повторного другого читання проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (№ 0958), з підготовки до другого читання проекту Закону «Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон» (№ 2365), з підготовки до повторного першого читання проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця» (№ 2481) та робочу групу щодо опрацювання законопроектів № 2827, 3109, 3239, 3239-1.

Також було створено робочу групу щодо доопрацювання проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни» (№ 3238).

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Другий сенат Конституційного Суду України 18 червня 2020 року ухвалив Рішення у справі за конституційною скаргою громадянки України Левченко Ольги Миколаївни щодо відповідності Конституції України (конституційності) припису пункту 5 розділу ІІІ „Прикінцеві положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення“ від 2 березня 2015 року № 213–VIII (далі – Закон 213–VIII).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Воробьева
  Ирина Воробьева
  судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
 • Оксана Метелешко
  Оксана Метелешко
  судья Днепровского районного суда Киева
 • Олег Полюхович
  Олег Полюхович
  председатель Ровненского апелляционного суда
загрузка...