Комітет Ради обговорить питання обрання членів Вищої ради правосуддя

15:00, 16 сентября 2020
На засіданні також розглянуть законопроекти про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
Комітет Ради обговорить питання обрання членів Вищої ради правосуддя

У середу, 16 вересня, Комітет Верховної Ради України з питань правової політики проводить засідання у форматі відеоконференції, передає офіційний сайт парламенту.

Проект порядку денного:

1) Кадрові питання

 1. Про обрання членів Вищої ради правосуддя

2) Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Попередній розгляд

 1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо територіальної юрисдикції місцевих судів на території України до прийняття закону щодо зміни системи місцевих судів на території України у зв'язку із утворенням (ліквідацією) районів, реєстр. № 3025а (Демченко С.О. та інші)
 2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку із запровадженням обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, реєстр. № 3624 (Кабінет Міністрів України)
 3. Проект Закону про внесення змін до статті 317 Цивільного процесуального кодексу України щодо зняття обмежень у виборі місцевого загального суду для звернення з заявою про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, реєстр. № 3832 (Лубінець Д.В. та інші)

Перше читання

 1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції», реєстр. № 3448 (Кабінет Міністрів України)
 2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони, реєстр. № 3935 (Божик В.І.)
 3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, реєстр. № 3985 (Бабій Р.В. та інші)

3) Контрольні повноваження

 1. Інформація Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Вищої ради правосуддя щодо виконання Державного бюджету України на 2020 рік в частині здійснення видатків на судову систему Україні, а також здійснення заходів для вирішення критичної ситуації з фінансовим забезпеченням діяльності судів, а саме дефіцитом видатків на оплату праці, поточних видатків на забезпечення здійснення судочинства, видатків розвитку. 
 1. Різне

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада прийняла закон про надання державних гарантій на портфельній основі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олег Кравцив
  Олег Кравцив
  судья Львовского окружного административного суда
 • Любовь Калиниченко
  Любовь Калиниченко
  судья Киевского районного суда Одессы
 • Дмитрий Луспеник
  Дмитрий Луспеник
  судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда, секретарь Пленума Верховного Суда
 • Татьяна Гребенюк
  Татьяна Гребенюк
  судья Хозяйственного суда Харьковской области, член Рады судей Украины
 • Елена Истомина
  Елена Истомина
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
загрузка...