Рада підтримала зміни до закону про безпечність та гігієну кормів

14:16, 2 декабря 2020
Законопроект 290 голосами було прийнято за основу і 268 голосами - в цілому.
Рада підтримала зміни до закону про безпечність та гігієну кормів

На засіданні 2 грудня Верховна Рада прийняла закон 3672 "Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України "Про безпечність та гігієну кормів" з метою стабілізації ринку кормів".  Закон 290 голосами було прийнято за основу і 268 голосами - в цілому. Про це повідомляється на сайті ВР. 

Законом пропонується внести зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», якими дозволити використання кормових добавок у виробництві кормів, а також ввезення на митну територію України і обіг кормових добавок і кормів, виготовлених із використанням кормових добавок, якщо такі кормові добавки зареєстровані (дозволені) в Європейському Союзі.

Проєктом, зокрема, пропонується «Протягом п’яти років після набрання чинності цим Законом в маркуванні кормів для непродуктивних тварин зазначається назва кормової добавки або її ідентифікаційний номер (які присвоєні відповідно до законодавства України або Європейського Союзу).

Корми, що були введені в обіг не пізніше ніж через п’ять років з дня набрання чинності цим Законом з маркуванням, яке відповідає цьому пункту, можуть перебувати в обігу до закінчення мінімального строку їх зберігання.

Протягом чотирьох років з дня набрання чинності цим Законом дозволяються виробництво, ввезення (пересилання) на митну територію України, обіг та використання готових кормів, преміксів та кормових добавок, зареєстрованих відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину», за умови наявності на день набрання чинності цим Законом дійсних реєстраційних посвідчень, виданих на відповідні готові корми, премікси або кормові добавки.

Оператори ринку, що здійснюють ввезення (пересилання) на митну територію України, обіг та використання готових кормів, преміксів та кормових добавок відповідно до цього пункту, зобов’язані підтримувати в актуальному стані інформацію, що міститься в реєстраційних посвідченнях, виданих на готові корми, премікси або кормові добавки, зазначені у абзаці першому цього пункту.

Порядок внесення змін до реєстраційних посвідчень, зазначених у абзаці першому цього пункту, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері ветеринарної медицини».

Законопроєктом також пропонується «Протягом чотирьох років з дня набрання чинності цим Законом дозволяється ввезення (пересилання) на митну територію України, введення в обіг:

кормових добавок без їх державної реєстрації в Україні, якщо такі добавки зареєстровані (дозволені) в Європейському Союзі і призначені для виробництва кормів для непродуктивних тварин;

фасованих (запакованих) кормів для непродуктивних тварин, виготовлених з використанням кормових добавок, зареєстрованих (дозволених) у Європейському Союзі, якщо такі корми походять з потужностей, розташованих або в Україні, або в державах-членах Європейського Союзу, або в інших країнах, за умови, що потужності в таких інших країнах мають дозвіл на ввезення зазначених кормів до Європейського Союзу».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада прийняла закон щодо захисту дітей-сиріт.

Також парламент прийняв закон щодо закупівлі природного газу.

Додамо, що Рада посилила відповідальність за продаж електронних сигарет дітям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
В Украине будут судить по английскому праву: какую судебную реформу предлагает Кабмин
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Светлана Потеряйко
    Светлана Потеряйко
    председатель Таращанского районного суда Киевской области
  • Виктор Грищук
    Виктор Грищук
    член Высшего совета правосудия
загрузка...