Комітет з питань освіти розглядає зміни до закону про вищу освіту

11:00, 21 января 2021
На порядок денний винесено ряд важливих законопроектів.
Комітет з питань освіти розглядає зміни до закону про вищу освіту

Сьогодні, 21 січня, проходить засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Про це інформує пресслужба парламенту.

Порядок денний:

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу національного та ефективного управління закладами освіти і державним майном (реєстр. № 4486 від 10.12.2020, н.д.Р.Стефанчук, С.Бабак, Ю.Гришина, Ф.Веніславський, Д.Гетманцев, О.Бакумов, О.Коваль та інші).
 2. Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України “Про вищу освіту” щодо удосконалення процедури виборів керівника закладу вищої освіти (реєстр. № 4489 від 11.12.2020, н.д.Л.Шпак).
 3. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо забезпечення процедури обрання керівника закладу вищої освіти (реєстр. № 4489-1 від 23.12.2020, н.д.С.Бабак, М.Безугла, О.Лис, Р.Стефанчук, О.Коваль, Ю.Гришина та інші).
 4. Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України “Про вищу освіту” (щодо обрання та призначення керівника закладу вищої освіти) (реєстр. № 4489-2 від 24.12.2020, н.д.О.Мовчан, А.Драбовський, Г.Мазурашу, О.Копанчук, О.Юрченко та інші).
 5. Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки” (реєстр. № 4538 від 24.12.2020, н.д.С.Бабак, О.Коваль, О.Лис, В.Колюх, О.Горобець, І.Кириленко та інші).
 6. Проект Постанови про премії Верховної Ради України для найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (реєстр. № 4559 від 30.12.2020, н.д.С.Бабак, О.Коваль, Г.Вацак, Р.Стефанчук, В.Тимофійчук, В.Безгін та інші).
 7. Проект Постанови про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищий результат (реєстр. № 4563 від 31.12.2020, н.д.Р.Стефанчук, Ю.Гришина, С.Мінько, Ю.Клименко, А.Пушкаренко, Д.Любота та інші).
 8. Проблеми забезпечення організації, фінансування та надання освітніх послуг здобувачам загальної середньої освіти, які  перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я.
 9. Щодо забезпечення виплати стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад, які навчаються у приватних закладах освіти.
 10. Про стан реалізації положень Закону України “Про внесення зміни до пункту 3 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про повну загальну середню освіту” щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі”.
 11. Про затвердження рекомендацій комітетських слухань на тему: “Реформування вищої юридичної освіти в Україні: проблеми та перспективи”.
 12. Про затвердження пропозицій Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій до проекту Порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
 13. Про затвердження плану роботи Комітету з питань освіти, науки та інновацій на період  п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
 14. Про внесення змін до Рішення Комітету з питань освіти, науки та інновацій від 03.12.2019 до протоколу № 13б щодо відзначення молодих учених.
 15. Різне.

Раніше ми розповідали, що Кабмін підвищив посадові оклади вчителям.

Також «Судово-юридична газета» писала, що Кабмін підвищив оклади організаторам ЗНО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суду почав розгляд звернень щодо розрахунку суддівської винагороди
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алексей Днепров
  Алексей Днепров
  руководитель аппарата Офиса Президента Украины
 • Виталий Люклянчук
  Виталий Люклянчук
  судья Луганского апелляционного суда
 • Александр Ещенко
  Александр Ещенко
  судья Пятого апелляционного административного суда
 • Виталий Брагарь
  Виталий Брагарь
  председатель Николаевского окружного административного суда
 • Елена Ковбий
  Елена Ковбий
  судья Херсонского окружного административного суда
загрузка...