Рада прийняла за основу проект Зеленського щодо внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів

11:21, 27 января 2021
Законопроект пропонує внести до Закону «Про судоустрій і статус суддів» положення щодо розширення повноважень голови апеляційного суду.
Рада прийняла за основу проект Зеленського щодо внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів

27 січня парламент схвалив за основу закон проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про розвідку». Про це інформує сайт Верховної Ради.

Законопроект спрямований на вдосконалення правових засад забезпечення проведення розвідувальними органами України розвідувальних заходів, які проводяться на підставі рішення суду.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якими передбачається уточнити, що при розгляді справ перебіг судового процесу фіксується технічними засобами в порядку, встановленому законом, крім випадків, установлених законом, а також віднести до повноважень голови апеляційного суду здійснення повноважень уповноваженого судді та призначення з числа суддів апеляційного суду суддів (судді) для здійснення таких повноважень у випадках, визначених Законом України «Про розвідку».

Відповідні зміни пропонується внести до частини шостої статті 11 та з до пункту 9 частини першої статті 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Крім того, передбачається, що відповідний Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про розвідку».

Проект Закону зареєстровано за №2415.

Раніше ми аналізували зазначений законопроект.

З трансляцією засідання парламенту можна ознайомитися за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Мельник
    Олег Мельник
    председатель Северо-западного апелляционного хозяйственного суда
  • Оксана Ульяновская
    Оксана Ульяновская
    судья Святошинского районного суда Киева
загрузка...