Парламент проводить ще одне позачергове засідання: на розгляді – звіт щодо подій під Офісом Президента

19:32, 30 марта 2021
Рада заслухає інформацію голови СБУ, Нацполіції та в.о. директора ДБР.
Парламент проводить ще одне позачергове засідання: на розгляді – звіт щодо подій під Офісом Президента

30 березня у парламенті проходить друге позачергове засідання, до порядку денного якого включено шість питань. Про це інформує пресслужба Верховної Ради.

Так, Верховна Рада планує заслухати інформацію Голови Служби безпеки України Баканова І.Г., Голови Національної поліції України Клименка І.В., виконуючого обов'язки Директора Державного бюро розслідувань Сухачова О.О. щодо подій, які відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента України і розглянути проект Постанови про засудження цих подій, №5295.

Окрім того, планується розгляд проектів постанов про дострокове припинення повноважень народного депутата Колихаєва І.В. і Скічка О.О.


 

19:00 Головуючий закрив позачергове засідання.


 

18:57 Депутати 245 голосами проголосували проект постанови про проведення позачергових виборів Шегинівського сільського голови Яворівського району Львівської області в неділю 31 жовтня 2021 року.


 

18:51 Народні депутати розглянули проект Постанови про призначення позачергових виборів Шегинівського сільського голови Яворівського району Львівської області №5291.


 

18:46 Верховна Рада прийняла 249 голосами прийняла проект постанови про позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району Харківської області на неділю 31 жовтня 2021 року.


 

18:40 Проект Постанови про призначення позачергових виборів Харківського міського голови Харківського району Харківської області №5292 доповіла заступник Голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Аліна Загоруйко.


 

18:35 237 голосами «за» проект Постанови прийнято в цілому.

Народні депутати прийняли в цілому проекти Постанов про дострокове припинення повноважень народного депутата України Колихаєва І.В. №4447 і про дострокове припинення повноважень народного депутата України Скічка О.О. 5012.


 

18:30 Представник Комітету доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти проект Постанови №5295 за основу та в цілому з урахуванням пропозиції Комітету щодо виключення пункту 2 з тексту постанови.


 

18:24 Проект Постанови доповів голова підкомітету Комітету з питань правоохоронної діяльності Владлен Неклюдов.


 

18:19 До порядку денного включено проект Постанови про засудження подій, що відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента України №5295.


 

18:12 Представники правоохоронних органів відповідають на запитання народних депутатів.

В обговоренні виступають представники депутатських фракцій і груп


 

18:07 Виконуючий обов'язки Директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов зазначив, що завдання, яке сьогодні стоїть перед ДБР, - забезпечити швидке неупереджене розслідування подій під Офісом Президента України.


 

18:01 Ігор Клименко повідомив, що правоохоронців на місці було достатньо, але було прийнято рішення не допустити провокацій. «План було зламано. Поліція не допустила зіткнень і кровопролиття», - повідомив він.


 

17:54 Народні депутати переглянули відеоматеріали про те, що відбувалося під стінами приміщення Офісу Президента України.


 

17:49 Голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що події 20 березня під стінами будинку Офісу Президента України фактично відбувалися у прямому ефірі, що засвідчило безперешкодне ставлення правоохоронців до волевиявлення громадян.


 

17:44 Голова СБУ запевнив, що вони роблять все можливе для упередження та недопущення таких подій в майбутньому.


17:38 Головуючий надав слово для доповіді Голові Служби безпеки України Івану Баканову.


17:31 Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Максим Бужанський. У заяві засуджувалися дії протестантів, єдиною ціллю яких було спровокувати правоохоронні органи на відповідь. Він закликав підтримати постанову, яка «засуджує вандалізм».


17:25 Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Андрій Парубій. У заяві йшлося про «незаконне політичне стеження за депутатом Київської міськради від «Європейської солідарності» Віктором Кононенком». Фракція вимагає припинити незаконну практику стеження з боку правоохоронних органів за представниками опозиції.


17:20 Для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 215 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання.

Головуючий зазначив, що позачергове засідання проводиться у зв'язку з вимогою 156 народних депутатів України.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Геннадій Войтов
  Геннадій Войтов
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ігор Міхасішин
  Ігор Міхасішин
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Світлана Гордійчук
  Світлана Гордійчук
  суддя Рівненського апеляційного суду
 • Петро Філюк
  Петро Філюк
  суддя Конституційного Суду України
 • Андрій Федусик
  Андрій Федусик
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...