Комітет з питань соцполітики розглядає законопроект щодо посилення захисту прав працівників

14:00, 16 апреля 2021
Засідання проходить у форматі відеоконференції.
Комітет з питань соцполітики розглядає законопроект щодо посилення захисту прав працівників

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проводить засідання у форматі відеоконференції. Про це інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Проект порядку денного

 1. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників (р. № 5266,  Кабінет Міністрів України)

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників (р. № 5266-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 1. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

- про заходи щодо упорядкування системи розрахунків розмірів прожиткового мінімуму, соціальних виплат, грошових платежів і стягнень та плати за надання адміністративних послуг (адміністративного збору) (р. № 5045, Кабінет Міністрів України)

- про заходи щодо упорядкування системи розрахунків розмірів прожиткового мінімуму, соціальних виплат, грошових платежів і стягнень та плати за надання адміністративних послуг (адміністративного збору) (р. № 5045-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 1. Проект Закону про внесення зміни до пункту 5 підрозділу 1 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо встановлення окремих розрахункових величин (р. № 4670, Кабінет Міністрів України)
 2. Проекти законів:

- про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо встановлення окремих розрахункових величин (р. № 4671, Кабінет Міністрів України)

- про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо встановлення окремих розрахункових величин та прожиткового мінімуму (р. № 4671-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення розмірів оплати штрафів та грошових стягнень за адміністративні, кримінальні та інші порушення (р. № 5013, Кабінет Міністрів України)
 2. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо уточнення норм, що врегульовують питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни (р.№ 4388, н.д. Остапенко А.)

15 год. 00 хв.

 1. Звіт Міністра соціальної політики України Лазебної М.В. щодо:

- виконання Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2021 рік відповідно до постанови Верховної Ради України № 1165-IX від 02 лютого 2021 року станом на 01 квітня 2021 року;

- погашення Фондом соціального страхування України заборгованості по страхових виплатах за листками непрацездатності;

- стану запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності;

- інших питань від народних депутатів України - членів Комітету.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Оксана Куриленко
  Оксана Куриленко
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Віктор Чаплицький
  Віктор Чаплицький
  суддя Київського районного суду м. Одеси
загрузка...