ЗСУ зможуть передавати боєприпаси, які підлягають утилізації, спортивним організаціям

14:19, 2 июня 2021
Депутати прийняли другому читанні відповідний законопроект № 3403.
ЗСУ зможуть передавати боєприпаси, які підлягають утилізації, спортивним організаціям
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Верховна Рада дозволила Збройним силам України передавати боєприпаси, які підлягають утилізації, спортивним організаціям. У другому читанні прийнято відповідний законопроект № 3403. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Законом врегульовано питання передачі боєприпасів Збройних Сил України, що підлягають утилізації, закладам фізичної культури та спорту, у структурі яких є відділення зі стрільби кульової та/або біатлону.

Законом доповнено статтю 2 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» частиною третьою такого змісту:

«Порядок передачі дрібнокаліберних патронів калібру 5,6 міліметра, придатних для використання і зберігання, державним і комунальним закладам фізичної культури і спорту, що мають право відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» використовувати спортивну вогнепальну (крім бойової) зброю, визначається Кабінетом Міністрів України».

Прикінцеві положення встановлено, що цей Закон набирає чинності через один місяць з дня його опублікування, крім пункту 3 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

Розділ VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну гвардію України» доповнено пунктом 36 такого змісту, яким встановлено, що «порядок передачі дрібнокаліберних патронів калібру 5,6 міліметра, придатних для використання і зберігання, державним і комунальним закладам фізичної культури і спорту, що мають право відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» використовувати спортивну вогнепальну (крім бойової) зброю, визначається Кабінетом Міністрів України».

Нагадаємо, що Рада збирається заборонити в Україні продаж лікарських засобів неповнолітнім громадянам.

Також ми писали, що Рада планує посилити відповідальність за службову недбалість. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде