Рада зробила крок до посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень

14:21, 9 июля 2022
Прийняття законопроекту забезпечить врегулювання бюджетних відносин в умовах воєнного стану з огляду на необхідність оперативного прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування щодо спрямування коштів на першочергові потреби.
Рада зробила крок до посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень
Джерело фото: rayon.in.ua
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У суботу, 9 липня, Верховна Рада України прийняла в цілому урядовий проект Закону про внесення змін до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України щодо посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень (реєстр. №7426 від 01.06.2022р). Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук на своєму Телеграм-каналі.

«Законопроектом пропонується що у період дії воєнного стану та з метою відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, забезпечення національної безпеки, заходів територіальної оборони, підтримки місцевої інфраструктури, соціального захисту населення органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, військово-цивільні адміністрації або військові адміністрації (у разі їх утворення) можуть приймати рішення про:

Здійснення, як виняток з положень Бюджетного кодексу, видатків, не віднесених до відповідних місцевих бюджетів цим Кодексом, і видатків на утримання бюджетних установ одночасно з різних бюджетів. Такі видатки здійснюються шляхом надання міжбюджетного трансферту з відповідного місцевого бюджету;

Передачу коштів із спеціального фонду місцевого бюджету (крім власних надходжень бюджетних установ та міжбюджетних трансфертів) до загального фонду місцевого бюджету.

Прийняття законопроекту забезпечить врегулювання бюджетних  відносин в умовах воєнного стану з огляду на необхідність оперативного прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування щодо спрямування коштів на першочергові потреби.

ЗА - 268 голосів народних депутатів України», — написав він.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде