Рада схвалила удосконалення механізму регулювання викидів в повітря

13:38, 9 июля 2022
Документ встановлює чіткі процедури та прозорі відносини для суб’єктів господарювання, державних органів та громадськості у сфері видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Рада схвалила удосконалення механізму регулювання викидів в повітря
Джерело фото: krliman.gov.ua
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У суботу, 9 липня, Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому урядовий проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, (реєстр. № 5339 від 06.04.2021 року). Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук на своєму Телеграм-каналі.

«Проект Закону забезпечує, зокрема: 

- встановлення чітких процедур та прозорих відносин для суб’єктів господарювання, державних органів та громадськості у сфері видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; 

- зменшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання та скорочення їх адміністративних витрат при підготовці документів для отримання дозволу на викиди, виключення корупційних ризиків; 

- покращення рівня якості атмосферного повітря.

ЗА - 255 голосів народних депутатів України», — написав він.

Раніше ми детально писали про цей законопроект.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде