Субсидії в жовтні: як визначатимуть розмір виплат

17:52, 10 сентября 2019
До уваги візьмуть доходи громадян за I-II квартали 2019 року.
Субсидії в жовтні: як визначатимуть розмір виплат

90% субсидіантів, яким була перепризначена субсидія на оплату ЖК послуг у травні на літній період, у жовтні на опалювальний сезон 2019-2020 років розмір виплат буде розраховано автоматично. До уваги візьмуть доходи громадян за I-II квартали 2019 року. Проте деякі українці повинні будуть повторно подати документи в соцзабез, оновивши заяву і декларацію про доходи.

Монетизація пільг стартує з 1 жовтня 2019 року. Вона буде проходити за зразком безготівковій монетизації субсидій через «Ощадбанк». Пільговики, які бажають отримувати виплати готівкою, повинні восени звернутися в управління соцзахисту, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в «Ощадбанку». Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою.

Безробітні, які в цей час не стояли на обліку в Центрі зайнятості, мають право на зимову субсидію за умови сплати ЄСВ (22% від мінімальної заробітної плати — 918,06 грн) за будь-які три місяці цього періоду. Безробітні в сільській місцевості мають право на допомогу без сплати ЄСВ.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що Пенсійний фонд почав виплати пенсій та субсидій за серпень і вересень.

Крім того, ми писали, як виплачуватимуть субсидії в жовтні.

Також відомо, що деяким пенсіонерам скасують комунальну плату.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що очікують народні депутати від Антикорупційного суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Горб
    Ирина Горб
    судья Киевского апелляционного суда
  • Ирина Гончарова
    Ирина Гончарова
    судья Кассационного административного суда Верховного Суда