Реєстрація при отриманні сім-карти: Рада розгляне резонансний законопроект

19:35, 13 марта 2019
14 березня народні депутати вирішуватимуть питання сфери електронних комунікацій.
Реєстрація при отриманні сім-карти: Рада розгляне резонансний законопроект

У четвер, 14 березня на пленарному засіданні народними депутатами буде розглянуто найбільш обговорюваний з пакету ІТ-законів законопроект №3549-1 про електронні комунікації. Він вже не вперше виноситься на повторне перше читання і викликає супротив у багатьох представників громадськості та парламенту.

За словами авторів законопроекту, його прийняття дасть змогу встановити засади діяльності у сфері електронних комунікацій, які відповідатимуть вимогам часу та євроінтеграційним процесам, з метою розвитку сфери електронних комунікацій в Україні та створить умови для вільного входу на ринок електронних комунікацій, усуваючи наявні на сьогодні бар’єри, і водночас забезпечить виконання суб’єктами господарювання, які прийняли рішення про діяльність на цьому ринку, законодавства у сфері електронних комунікацій.

Основними причинами нарікань є формування регулятора послуг Президентом, можливість регулювання тим регулятором роздрібних ринків (простіше кажучи, встановлення тарифів) і, звичайно, теза про обов'язкову реєстрацію при отриманні сім-карт. Та за словами одного з авторів проекту, народного депутата Олександра Данченка, прийняття такого закону Україні вже давно необхідне. «Закон про електронні комунікації є фундаментальним законом з точки зору ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Він повинен систематизувати всю галузь один раз і фундаментально», — зауважив О. Данченко.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект про підвищення податків для IT-сфери. У разі ухвалення цей закон затвердить п’яту групу єдиного податку для представників ІТ-сфери.

Також ми писали, чому станом на 1 березня повноцінно не запрацювала ЕСІТС.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заседание Этического совета по проверке ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Заседание Этического совета по проверке ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталя Мартюхіна
    Наталя Мартюхіна
    суддя Східного апеляційного господарського суду
  • Сергій Антонік
    Сергій Антонік
    суддя Центрального апеляційного господарського суду
загрузка...