Триває міжнародна конференція щодо ролі Верховного Суду у демократичному суспільстві

18:50, 19 апреля 2019
Сьогодні судді ВС з іноземними колегами обговорюють питання незалежності судової влади.
Триває міжнародна конференція щодо ролі Верховного Суду у демократичному суспільстві

Сьогодні у приміщенні Верховного Суду проходить міжнародна конференція «Роль Верховного Суду у демократичному суспільстві».

Подія організована проектом Twinning «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду у сфері захисту прав людини на національному рівні» у співпраці з ВС. У заході беруть участь голова Верховного Суду Валентина Данішевська та судді Верховного Суду, судді Верховного Суду Австрії, Верховного суду ФРН, Конституційного суду ФРН, Верховного суду Латвії, Верховного адміністративного суду Литви, Вищого земельного суду у Кельні (ФРН), Апеляційного суду Арнем-Леуварден у Арнемі (Нідерланди), представники органів державної влади України та правники.

Під час заходу розглядаються питання єдності судової практики, незалежності судової влади, суддівського самоврядування, проблематика визначення юрисдикції спорів. Зокрема, суддя ВС  Всеволод Князев розповів про роль Великої Палати Верховного Суду у забезпеченні єдності судової практики, акцентувавши увагу присутніх на питанні інституту зразкових справ, що наразі позитивно сприймається іноземними партнерами. А суддя Верховного суду Австрії Георг Кодек поділився з колегами розумінням забезпечення єдності у тлумаченні законів з урахуванням практики використання касаційних фільтрів. 

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що ВККС прискорить процедуру кваліфікаційного оцінювання.

Також ми транслювали засідання Вищої ради правосуддя.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Иващук
    Владимир Иващук
    судья Ровненского апелляционного суда
загрузка...