В Україні буде Національна стратегія із захисту дітей в інтернеті

16:20, 10 октября 2019
В Україні розпочався підготовчий етап розробки стратегії, до якої долучитись можуть навіть діти.
В Україні буде Національна стратегія із захисту дітей в інтернеті

В Україні розроблять Національну стратегію із захисту дітей в інтернеті. Займатися цим буде Міністерство освіти і науки. До розробки стратегії мають можливість долучитись батьки та самі діти. Механізм простий — потрібно відповісти на запитання експертів в онлайн-анкеті.

«Більшість дітей в України користується інтернетом, проте, нарівні із корисними можливостями, в ньому є і певні небезпеки: ризики кібербулінгу, онлайнгрумінгу тощо. Саме тому в Україні розпочався підготовчий етап до розробки Національної стратегії із захисту дітей в інтернеті. Робота над стратегією виконується за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку, Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства освіти України», — відзначила експерт із захисту дітей від насильства офісу Уповноваженого президента України з прав дитини Анастасія Дьякова.

Розробка  стратегії відбуватиметься у такі етапи:

  1. Проведення дослідження щодо поточного стану проблеми в Україні, зокрема, за допомогою онлайн-опитувань серед батьків та дітей, а також партнерів із державного, громадського та приватного секторів.
  2. Візит міжнародних експертів до України, який заплановано на 11-15 листопада поточного року, з метою налагодження подальшої співпраці.
  3. Розробка та презентація рекомендацій Міжнародного союзу електрозв’язку, обговорення напрацювань та створення плану дій з розробки стратегії (18-19 грудня поточного року).

Рекомендації міжнародних експертів, розроблені за участю профільних представників українського державного, громадського та приватного секторів, і стануть основою майбутньої стратегії із захисту дітей в інтернеті, яка буде розроблена вже наступного року.

Раніше розповідалося, що Велика Палата ВС звернула увагу на практику ЄСПЛ у справах про виселення.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области