Шкарлет прокоментував розподіл видатків для вишів

15:54, 30 октября 2020
Представники ЗВО різних регіонів внесли кілька пропозицій стосовно розподілу видатків.
Шкарлет прокоментував розподіл видатків для вишів
mind.ua

Розподіл видатків для закладів вищої освіти (ЗВО) за формулою, як управлінський інструмент, безумовно, діятиме. Однак необхідно проаналізувати наслідки застосування формули і на цій основі розробити пропозиції про доцільність її модернізації. На цьому наголосив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час засідання робочої групи із підготовки пропозицій щодо нормативно-методичного забезпечення фінансового регулювання у сфері вищої освіти та фінансування ЗВО, якого цитує пресслужба відомства.

 «За попередньою оцінкою, формула не враховує певних важливих показників, які свідчать про результати діяльності закладів вищої освіти. Зокрема, не береться до уваги те, що ЗВО виконують і соціальну функцію, наприклад, щодо підтримки дітей-сиріт, студентів із тимчасово окупованих територій та ін. Окрім того, нормативно-правова база потребує вдосконалення. Робоча група має напрацювати необхідні зміни до формули. Розподіл видатків має бути справедливим», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Під час засідання представники ЗВО різних регіонів внесли кілька пропозицій, які нині опрацьовуються профільними структурними підрозділами МОН.

До складу робочої групи входять науковці, практичні працівники, керівники (ректори) закладів вищої освіти, представники інститутів громадянського суспільства, посадові особи МОН.

Усі охочі можуть надавати пропозиції щодо удосконалення нормативно-правової бази з питань фінансування у вищій освіті до МОН.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що опубліковано наказ МОН про затвердження Умов прийому на наступний рік. 

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Министр финансов Сергей Марченко: бюджет у судов достаточный, и денег на зарплату аппарата хватает
Министр финансов Сергей Марченко: бюджет у судов достаточный, и денег на зарплату аппарата хватает
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олександр Заяць
    Олександр Заяць
    заступник голови Чернігівського окружного адміністративного суду
  • Петро Ковзель
    Петро Ковзель
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...