Трамп говорить про «мертві душі» у Неваді, Байден «перехопив» Джордію

12:27, 6 ноября 2020
Підрахунок голосів у ключових штатах сягнув 85-99%, а судова тяганина лише розпочинається.
Трамп говорить про «мертві душі» у Неваді, Байден «перехопив» Джордію
24tv.ua

По мірі того, як до виборчих комісій надходять поштові бюлетені, попередні результати виборів Президента США поступово все більше змінюються на користь кандидата від Демократичної партії. Порівняно з учорашнім днем, Джо Байден значно посилив свої позиції. Йому вдалося скоротити відставання від Дональда Трампа у Північній Кароліні (до 0,4%) і Пенсильванії (до 0,3%) та посилити свою перевагу у Неваді, яка зараз складає 0,9%.

Крім  того, за інформацією The Associated Press, у Джорджії демократові вдалося не лише скоротити відставання у 0,4% від опонента, але й дещо вийти вперед. Перевага Байдена складає 917 голосів при опрацьованій кількості бюлетенів у майже 5 мільйонів (99% загальної кількості).

Станом на зараз, попередні результати голосування такі:

 • Джордія (16 виборщиків) – Байден (917 голосів);
 • Невада (6 виборщиків) – Байден (11,4 тисячі голосів);
 • Пенсільванія (20 виборщиків) – Трамп (18 тисяч голосів);
 • Північна Кароліна (15 виборщиків) – Трамп (76 тисяч голосів).

Таке посилення позицій Байдена вже після дня виборів, імовірніше за все, пов’язано із прийомом безпрецедентної кількості поштових бюлетенів. Зокрема у Пенсильванії сьогодні ще прийматимуть бюлетені, відправлені до 3 листопада включно. При цьому демократи значно більш схильні голосувати поштою, порівняно з республіканцями.

На фоні цього Дональд Трамп ще 4 листопада у твіттері вимагав припинити підрахунок голосів, а також заявляв про шахрайство з боку демократів. 6 листопада Трамп заявив, що з легкістю виграє вибори, якщо зважати лише на законно прийняті бюлетені, а також повідомив про плани звернутися до Верховного суду для визнання частини бюлетенів незаконними. Крім того, представники Трампа вже звертаються до місцевих судів із вимогою припинити підрахунок голосів. Зокрема, республіканці стверджують, що у Неваді голосують «мертві душі».

Нагадаємо, для перемоги у виборах Джо Байдену достатньо перемоги у будь-якому з цих чотирьох штатів. Втім, чим меншим буде розрив як у кількості голосів виборщиків, так і у кількості голосів громадян у цих штатах, тим більш проблематичним може бути остаточне встановлення результатів виборів та процес передачі влади. Американці сподіваються на краще, але припускають, що результати виборів можуть призвести до заворушень та насильства.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про особливості проведення виборів Президента у США у 2020 році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олександр Заяць
  Олександр Заяць
  заступник голови Чернігівського окружного адміністративного суду
 • Петро Ковзель
  Петро Ковзель
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...