Де навчатимуть державних службовців: новації від Кабміну

16:41, 12 мая 2021
Уряд пропонує унормувати, де будуть проходити навчання державні службовці замість реорганізованої Національної академії державного управління при Президентові України.
Де навчатимуть державних службовців: новації від Кабміну

Кабінет Міністрів України опублікував проект закону Про внесення змін до Закону України «Про державну службу», який визначає навчальний заклад, що має підвищувати кваліфікацію державних службовців.

Новації

У законопроекті пропонується внести зміни до пункту 3 статті 48 «Підвищення рівня компетентності державних службовців». Пропонується прописати, що науково-методичне та експертно-аналітичне забезпечення діяльності системи професійного навчання здійснює установа, яка визначається Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері державної служби.  Таким органом на сьогодні є Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) .

При цьому раніше закладом, який здійснював відповідну підготовку, була Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ). 

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що уряд на своєму засіданні схвалив приєднання НАДУ до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Крім того, уряд вирішив долю регіональних інститутів академії.

Дніпропетровський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України буде приєднаний до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Харківський регіональний інститут НАДУ буде приєднаний до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Львівський регіональний інститут НАДУ буде приєднаний до Національного університету «Львівська політехніка».

Одеський регіональний інститут НАДУ буде приєднаний до Державного університету «Одеська політехніка».

Нагадаємо, 5 листопада 2020 року Президент України підписав Указ № 487/2020 «Про впорядкування використання об’єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами», згідно з яким НАДУ (разом із Дніпропетровським, Львівським, Одеським, Харківським регіональними інститутами державного управління) буде передана до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Крім того, на офіційному сайті Президента України є інформація: «Президент переконаний, що вже найближчим часом науково-педагогічні працівники та слухачі НАДУ посядуть гідне місце в почесній родині Київського національного університету імені Тараса Шевченка».

Це рішення викликало справжній протест викладачів та слухачів вишу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Министр финансов Сергей Марченко: бюджет у судов достаточный, и денег на зарплату аппарата хватает
Министр финансов Сергей Марченко: бюджет у судов достаточный, и денег на зарплату аппарата хватает
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олександр Заяць
    Олександр Заяць
    заступник голови Чернігівського окружного адміністративного суду
  • Петро Ковзель
    Петро Ковзель
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...