Національна поліція штрафуватиме за перевантаження

08:40, 30 июля 2021
МВС хоче, аби місцеві громади збудували по всій країні 100 майданчиків для фіксації перевантаження, які контролюватиме поліція.
Національна поліція штрафуватиме за перевантаження
Джерело фото: ukrinform

Національна поліція візьме на себе контроль за дотриманням автомобільними перевізниками вимог законодавства, зокрема, у сфері габаритно-вагового контролю. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

«Поліція залучиться до захисту українських доріг. Відбудеться передача повноважень контролю за дотриманням автомобільними перевізниками вимог законодавства, норм на автомобільному транспорті до сфери національної поліції України. Це буде стосуватися як міжнародних автомобільних перевезень пасажирів-вантажів, так і внутрішніх перевезень, габаритно-вагового контролю, контролю за режимом праці та відпочинку водіїв тощо», - сказав Монастирський.

За його словами, цей етап включає і зміни в законодавстві про автомобільний транспорт, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Бюджетний кодекс та інші. Передбачаються проведення аудиту Укртраснбезпеки та побудова мережі майданчиків з автоматичної фіксації порушень вагово-габаритних норм. За підрахунками МВС, їх треба близько 100.

При цьому Монастирський виступив з ініціативою, аби такі майданчики були збудовані за кошти громад. На його думку, це дасть можливість зберегти дороги місцевого значення, а також із штрафів місцеві бюджети отримають кошти. За його словами, законопроект про відповідні зміни до Бюджетного кодексу з’явиться восени в парламенті. Відповідно, має бути розподіл коштів із штрафів між державним бюджетом, дорожнім фондом і фондом місцевих громад.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що на Львівщині запрацює система зважування-в-русі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ірина Гончарова
  Ірина Гончарова
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
 • Олексій Симоненко
  Олексій Симоненко
  заступник Генерального прокурора України
 • Армен Бегунц
  Армен Бегунц
  суддя Другого апеляційного адміністративного суду
загрузка...