Парламент збільшив строк повноважень тимчасового складу Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти

16:54, 22 мая 2022
Кабінету Міністрів доручається протягом місяця з дня припинення воєнного стану розпочати процедуру проведення конкурсу щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Парламент збільшив строк повноважень тимчасового складу Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти

22 травня Верховна Рада ухвалила в цілому проект Закону про внесення змін до розділу ІI Прикінцеві та перехідні положення Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти» №7361.

Законом збільшено строк повноважень тимчасового складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) на час воєнного стану та на шестимісячний період після його скасування або припинення до обрання нового складу Національного агентства, а також доручається Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня припинення або скасування воєнного стану розпочати процедуру проведення конкурсу щодо обрання членів Національного агентства.

«Проведення конкурсного відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (далі – Національне агентство) під час військової агресії Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки та введення через зазначені причини режиму воєнного стану різко обмежує для багатьох кандидатів можливість податися на участь у конкурсі через незалежні від них причини. Відповідно Конкурсна комісія з відбору членів Національного агентства прийняла рішення щодо відтермінування проведення конкурсу до припинення або скасування воєнного стану.

Водночас, строк повноважень тимчасового складу Національного агентства, затвердженого відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти», спливає в червні 2022 року, після чого акредитація освітніх програм, яка є одною з передумов видачі документів про вищу освіту, стане неможливою. Відповідно, необхідно продовжити строк повноважень Національного агентства до обрання нового складу», - зазначили у Кабміні.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Князевич
  Руслан Князевич
  член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Світлана Кулікова
  Світлана Кулікова
  суддя Київського апеляційного суду
 • Валерій Журавель
  Валерій Журавель
  суддя Київського окружного адміністративного суду
 • Валерій Кузьменко
  Валерій Кузьменко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Юрій Чумак
  Юрій Чумак
  суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
загрузка...