«Самопоміч» без «Голосу»: політсили не домовились про спільний похід в Раду

17:40, 14 июня 2019
Користувачі коментують непорозуміння між лідерами партій.
«Самопоміч» без «Голосу»: політсили не домовились про спільний похід в Раду

«Судово-юридична газета» повідомляла, що лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий на власній сторінці у Facebook оприлюднив повідомлення, де висловив здивування останнім постом на офіційній сторінці партії «Голос», лідером якої виступає Святослав Вакарчук.

Так, напередодні Садовий написав у Twitter, що домовився у найближчі дні зустрітись із лідером партії "Голос" Святославом Вакарчуком, щоб узгодити спільних кандидатів на округах на виборах до Верховної Ради: «Вчора вчергове запропонував Вакарчуку узгодити спільних кандидатів на округах. Ми готові до компромісів. Конкурувати нам між собою, коли в опонентах місцеві феодали, як Дубневич на Львівщині, чи Деркач на Сумщині, нема сенсу! Домовились зустрітись в найближчі дні і поговорити».


Однак на офіційні сторінці «Голосу» таку інформацію заперечують: «Інформація про начебто якісь домовленості між нашими партіями, яку наполегливо озвучує Андрій Садовий через контрольовані ним медіа, не відповідає дійсності. Політичні ігри та договори за спиною виборців — це стара політика, яка повинна піти в минуле. Нова політика — це прозорість та підзвітність. Обирати повинен виборець. Має звучати його голос».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Руслан Рябошапка: не можуть в найбіднішій країні Європи судді бути найбагатшими
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юрий Фурик
  Юрий Фурик
  судья Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
 • Алина Сидорук
  Алина Сидорук
  судья Хозяйственного суда Тернопольской области
 • Олег Малиновский
  Олег Малиновский
  судья Апелляционного суда Киева