Голова Окружного адмінсуду дав оцінку судовій реформі

18:15, 19 марта 2019
«Я спробую висвітлити питання, яке стосується кожного, хто безпосередньо звертався до суду та брав участь у судовому процесі», - написав Павло Вовк.
Голова Окружного адмінсуду дав оцінку судовій реформі

На своїй сторінці Facebook голова Окружного адміністративного суду Києва дав оцінку судовій реформі України.

«Тут не буде йти мова про проблеми впровадження електронного суду чи загальну неузгодженість нових редакцій процесуальних кодексів, оскільки на цю тему вже було сказано достатньо.

Так само не йтиме розмова про легітимність ліквідації Верховного Суду України та здійснення процедур оцінювання суддів Верховного Суду, оскільки остаточну крапку в цих питаннях, які вже неодноразово ставали предметом дискусій, має поставити Конституційний Суд України.

Не буде сьогодні предметом моїх роздумів й проблема підриву довіри до судової гілки влади, масштаби якої дедалі збільшуються з кожним етапом впровадження судової реформи, про що яскраво свідчить динаміка соціальних опитувань.

Я спробую висвітлити питання, яке стосується кожного, хто безпосередньо звертався до суду та брав участь у судовому процесі, кожного, чиї справи розглядаються роками», - написав Вовк.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що у 2019 році в житті судової влади України можуть відбутись значні зміни. Нерідко лунають думки, що судова реформа, яка розпочалася ще у 2014–2015 роках, потребує серйозного корегування. Кандидати в президенти в останній місяць активно презентували свої програми, приділяючи певну увагу й судовій владі.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Микола Мазур
  Микола Мазур
  суддя Касаційного кримінального суду Верховного Суду
 • Олександр Сарбей
  Олександр Сарбей
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Олексій Резніков
  Олексій Резніков
  Віце-прем'єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій
загрузка...