Напад на суддю господарського суду Одеської області: ВРП звернеться до ГПУ

15:16, 19 апреля 2019
ВРП розглянула повідомлення голови господарського суду Одеської області.
Напад на суддю господарського суду Одеської області: ВРП звернеться до ГПУ

Вища рада правосуддя 18 квітня 2019 року розглянула повідомлення голови господарського суду Одеської області Володимира Степановича Петрова про втручання в діяльність судді цього самого суду Ірини Анатоліївни Малярчук щодо здійснення правосуддя.

Доповідач — член Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк поінформував, що голова суду В. С. Петров повідомив, що 19 липня 2017 року здійснено напад на суддю господарського суду Одеської області І. А. Малярчук біля автостоянки поряд із приміщенням господарського суду Одеської області. Невідомі особи, підбігши до судді, вилили їй на обличчя та тіло рідину невизначеного складу, заподіявши тілесні ушкодження у вигляді опіку очей, після чого зникли з місця події.

Під час перевірки встановлено, що слідчим відділом Шевченківського ВП Приморського ВП в Одесі ГУ НП в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному 19 липня 2017 року до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за заявою судді господарського суду Одеської області Малярчук І. А. З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19 липня 2017 року за заявою судді господарського суду Одеської області Малярчук І. А.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища рада правосуддя погодила тимчасову кількість суддів в апеляційних судах.

Також відомо, що  ВРП погодила тимчасову кількість суддів в окружних судах.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Богдан Львов
  Богдан Львов
  заместитель Председателя Верховного Суда, председатель Кассационного хозяйственного суда
 • Татьяна Кудрявцева
  Татьяна Кудрявцева
  судья Бабушкинского районного суда Днепропетровска
 • Владимир Погребняк
  Владимир Погребняк
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Наталия Богацкая
  Наталия Богацкая
  председатель Юго-западного апелляционного хозяйственного суда
загрузка...