Зміни до Закону «Про судоустрій і статус суддів»: РСУ ініціює обговорення пропозицій

14:58, 18 июня 2019
Пропозиції приймаються до 12 липня.
Зміни до Закону «Про судоустрій і статус суддів»: РСУ ініціює обговорення пропозицій

Під час роботи XVI позачергового з’їзду суддів України делегати неодноразово висловлювали думки щодо необхідності вдосконалення галузевого законодавства. Вказане знайшло відображення у рішеннях з’їзду. Про це повідомляє прес-служба РСУ.

У зв’язку з цим Рада суддів України запропонувала суддям, членам робочих груп, які було створено з метою підвищення авторитету судової влади та сприяння РСУ у виявлені позитивного досвіду і проблемних питань в організації роботи суддів, підготувати й надати Раді пропозиції із вказаного питання.

На черговому засіданні Міжрегіональної робочої групи, що відбулося 10 червня, розглянули й обговорили питання, які стосуються змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та процесуального законодавства, а також визначили засоби збирання та узагальнення інформації, яку потрібно подавати до Ради суддів України.

У Раді суддів України наголосили на якнайширшому залученні до обговорення зазначених питань суддівською спільнотою, а також через органи судової влади, які мають право законодавчої ініціативи, ініціювати внесення змін у законодавство.

У підсумку засідання було запропоновано розмістити перелік питань та порівняльну таблицю на сайті Ради суддів України з тим, аби кожен суддя міг долучитися до цієї роботи та висловитися щодо норм права, які потребують змін, та внести свої пропозиції.

Зі змістом змін і порівняльною таблицею можна ознайомитись нижче:

Перелік питань до проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень здійснення судочинства, статусу суддів та судоустрою

Порівняльна таблиця до проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень здійснення судочинства, статусу суддів та судоустрою.

«Для оперативного, ретельного і всебічного вивчення та узагальнення пропозицій щодо змін до законодавства інформацію необхідно надати Раді суддів України до 12 липня 2019 року на електронну адресу: davidenko@court.gov.ua», — зазначили у РСУ.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про те, що суддя КЦС ВС вказала на важливий момент у судовій реформі.

Крім того, голови ВС, ВРП, ВККС, РСУ, ДСА та ректор НШСУ зробили заяву щодо ситуації у судовій системі.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке