Суд просять зупинити дію постанови щодо встановлення тарифів за комуналку

12:01, 13 августа 2019
Позивач просить Окружний адмінсуд Києва зупинити дію постанови Кабінету міністрів.
Суд просять зупинити дію постанови щодо встановлення тарифів за комуналку

Окружний адміністративний суд Києва отримав заяву про забезпечення позову щодо зупинення дії постанови уряду, якою були встановлені граничні ціни/тарифи на послуги теплопостачання для населення на опалювальний сезон 2019-2020 року. Про це йдеться на сайті ОАСК. 

Так, позивачем у справі зазначене Уманське комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго», а відповідачем — Кабінет міністрів України.

Зокрема, позивач просить суд зупинити дію Постанови КМУ від 26 червня 2019 р. № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» до набрання законної сили рішенням у справі про визнання протиправним та скасування пунктів 1 та 2 відповідної постанови уряду.

Наразі суд вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адмінсуду Києва. Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що ОАСК просять зобов’язати Мінсоціполітики та Мінфін вжити заходів для збільшення соціальної допомоги сиротам та прийомним дітям.

Крім того, ми писали про те, що Окружний адмінсуд Києва просять скасувати міжнародний іспит для студентів-медиків.

Додамо, що в Окружному адмінсуді оскаржують дії Андрія Парубія.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...