КСУ пояснив зміну порядку денного та запланований розгляд земельних законів

15:37, 2 ноября 2020
2 листопада КСУ розглядає закон щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення, розгляд якого було перенесено раніше.
КСУ пояснив зміну порядку денного та запланований розгляд земельних законів

Сьогодні, 2 листопада, Конституційний Суд України розглядає справу щодо тлумачення окремих положень Конституції України. Про це повідомляє пресцентр КСУ.

«З метою недопущення викривлення інформації про роботу Суду, а також щодо справ, які перебувають у провадженні, повідомляємо таке.

На розгляді Конституційного Суду України перебуває конституційне провадження за поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» та окремих положень Земельного кодексу України та конституційним поданням 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31 березня 2020 року. Зазначені справи Ухвалою Великої палати КСУ об’єднано в одне конституційне провадження.

Розгляд вказаної справи на пленарному засіданні Суду у формі усного провадження було заплановано на 29 вересня 2020 року, однак у зв’язку з клопотанням представника Президента України у Конституційному Суді України про відкладення розгляду зазначеної справи у зв’язку з неможливістю взяти особисту участь у пленарному засіданні її розгляд відкладено.

Водночас сьогодні, 2 листопада, Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України.

Ця справа розглядалася на пленарному засіданні Суду у формі усного провадження 19 грудня 2019 року. Переглянути відкриту частину цього пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Конституційного Суду України» — повідомили у КСУ.

Раніше «Судово-юридична газета» наводила порядок денний засідань Конституційного Суду на 2 листопада. 

У свою чергу, Руслан Стефанчук заявив, що КСУ не може розглядати питання землі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Володимир Кампо
  Володимир Кампо
  суддя Конституційного Суду України у відставці
 • Валентин Зубар
  Валентин Зубар
  суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
 • Костянтин Пащенко
  Костянтин Пащенко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Марина Мавродієва
  Марина Мавродієва
  голова Господарського суду Миколаївської областi
загрузка...