Голова РСУ вимагає перевірити правомірність нарахування стимулюючих виплат в теруправліннях ДСА

14:46, 16 ноября 2020
Богдан Моніч вимагає здійснити перерозподіл фонду оплати праці працівників територіальних управлінь ДСА України, забезпечивши лише обов'язкові виплати, а надлишки спрямувати на оплату праці працівників апарату місцевих загальних судів.
Голова РСУ вимагає перевірити правомірність нарахування стимулюючих виплат в теруправліннях ДСА

Голова Ради суддів України Богдан Моніч звернувся до т.в.о. Голови Державної судової адміністрації України Людмили Гізатуліної з вимогою провести службове розслідування діяльності керівників територіальних управлінь Херсонської та Запорізької областей з метою з'ясування обставин нарахування високих стимулюючих виплат окремим працівникам. Про це повідомляє пресслужба РСУ.

Такий лист було надіслано до ДСА України. Окрім цього, голова РСУ вимагає здійснити перерозподіл фонду оплати праці працівників територіальних управлінь ДСА України, забезпечивши лише обов'язкові виплати, а надлишки спрямувати на оплату праці працівників апарату місцевих загальних судів.

«Із засобів масової інформації, стало відомо, що в територіальних управліннях ДСА України, зокрема Херсонської та Запорізької областей, працівники отримують стимулюючі виплати в розмірі від 300 до 600 відсотків від посадового окладу, що є неприпустимим, враховуючи загальну картину фінансового забезпечення працівників апарату.

Такі дії керівників ТУ ДСА щодо визначення очевидно дискримінаційних розмірів стимулюючих виплат окремим працівникам, не відповідають таким загальним принципам державної служби як професіоналізм, ефективність, забезпечення рівного доступу до державної служби, визначеним ст. 4 Закону України «Про державну службу». Крім того, вони сприяють створенню конфліктних ситуацій в середині колективів, посилюють відчуття несправедливості серед працівників», - зазначається в листі РСУ.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що РАУ звернулась до ДСА та Генпрокурора щодо обмеження доступу до судових рішень.

Детальніше про проблему фінансування судів – у сюжеті ПРАВО ТВ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Марина Оздоба
    Марина Оздоба
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
  • Святослав Пограничний
    Святослав Пограничний
    глава Першої правової медіагрупи
загрузка...