Рада суддів проведе позачергове засідання 20 листопада

23:02, 19 ноября 2020
Під час засідання планується прийняти рішення щодо доцільності проведення XVIII з'їзду суддів України.
Рада суддів проведе позачергове засідання 20 листопада

20 листопада о 9:00 відбудеться позачергове засідання Ради суддів України, під час якого планується прийняти рішення щодо доцільності проведення XVIII з'їзду суддів України у строки визначені рішенням Ради суддів України від 08 жовтня 2020 року №59. Про це повідомляє офіційний сайт РСУ.

«Скликанню позачергового засідання передувала нарада членів РСУ, яка відбулася 19 листопада 2020 року, в якій взяли участь 20 членів Ради суддів України.

За результатами обговорення і голосування було прийнято рішення доручити Голові Ради суддів України Богдану Монічу скликати позачергове засідання Ради суддів України 20 листопада 2020 року о 09 год. 00 хв. у режимі відеоконференції через платформу ZOOM.

Відтак, на порядок денний позачергового засідання Ради суддів України винесено питання щодо доцільності проведення ХVІІІ чергового з’їзду суддів України у визначені рішенням Ради суддів України від 08 жовтня 2020 року № 59 дати, а саме у період з 08 по 10 грудня 2020 року.

Засідання відбудеться у режимі відеоконференцзв'язку о 9 годині 20 листопада 2020 року за адресою: вул. Липська, 18/5, м. Київ», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що Рада суддів повідомила, що НАЗК відмовилось надати інформацію про кількість перевірок декларацій суддів та інших суб’єктів декларування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Что важнее: регламент или программа «Слуг народа» – комментируют депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...