Пішов з життя суддя у відставці Чебанов Олександр Олегович

15:35, 15 января 2021
14 січня раптово відійшов у вічність досвідчений правник, суддя у відставці Чебанов Олександр Олегович.
Пішов з життя суддя у відставці Чебанов Олександр Олегович
Джерело фото: Getty image

На 61 році пішов з життя досвідчений правник, суддя у відставці Чебанов Олександр Олегович. Про це повідомляє пресслужба Першого апеляційного адміністративного суду.

Олександр Олегович народився 6 червня 1959 року в м. Маріуполь Донецької області.

Трудова діяльність нашого колеги розпочалась у 1976 році на металургійному заводі «Азовсталь» м. Маріуполя. В 1978 році був призваний до служби в лавах Радянської Армії та через два роки після служби повернувся працювати на завод.

У 1985 році Олександр Олегович закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Є. Дзержинського за спеціальністю правознавство та отримав кваліфікацію юрист.

Діяльність в галузі права він розпочав у 1985 році стажистом помічника Жданівського транспортного прокурора Донецької транспортної прокуратури, а в 1993 році був призначений суддею Приморського районного суду м. Маріуполя Донецької області.

З 2010 до 2017 року Олександр Олегович працював на посаді судді Донецького апеляційного адміністративного суду. Рішенням Вищої ради правосуддя від 26 грудня 2017 року його звільнено у відставку.

На своєму професійному шляху він віддано і чесно служив Феміді, завжди залишаючись неупередженим та принциповим. У 2011 році був нагороджений грамотою Ради суддів адміністративних судів України та у 2014 році отримав Почесний знак Вищого адміністративного суду України.

За сумлінну та бездоганну працю, досягнення у професійній діяльності суду адміністративної юстиції у 2020 році Олександру Олеговичу був вручений нагрудний знак Верховного Суду «За сумлінну працю».

Редакція «Судово-юридичної газети» висловлює свої співчуття родичам та близьким Олександра Олеговича.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суду почав розгляд звернень щодо розрахунку суддівської винагороди
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александр Титов
    Александр Титов
    заместитель председателя Харьковского окружного административного суда
загрузка...