ВАКС обрав запобіжний захід колишньому заступнику директора ДП «Південдіпрошахт»

15:10, 30 апреля 2021
За версією правоохоронних органів, підозрюваний спільно з колишнім в.о. директора ДП «Південдіпрошахт», будучи обізнаними про плановану реорганізацію державного підприємства шляхом його приєднання до Національної вугільної компанії, створили штучну заборгованість в розмірі 7 млн гривень.
ВАКС обрав запобіжний захід колишньому заступнику директора ДП «Південдіпрошахт»

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання детектива НАБУ та обрала запобіжний захід колишньому заступнику директора державного підприємства «Південдіпрошахт» у вигляді нічного домашнього арешту. Про це інформує пресслужба ВАКС.

Також на підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки: прибувати до детектива, прокурора та суду за першою вимогою; не залишати межі Харкова без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним та свідками у кримінальному провадженні;  здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд до України; носити електронний засіб контролю.

Термін дії обов’язків – до 27 червня 2021 року, але в межах строку досудового розслідування.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. За версією правоохоронних органів, підозрюваний спільно з колишнім в.о. директора ДП «Південдіпрошахт», будучи обізнаними про плановану реорганізацію державного підприємства шляхом його приєднання до Національної вугільної компанії, створили штучну заборгованість в розмірі 7 млн гривень перед приватною компанією, директором якої підозрюваний був у той же час, коли обіймав посаду в ДП.

Також «Судово-юридична газета» писала, що ВАКС розгляне справу щодо отримання хабаря в 1,8 млн головою та посадовцем однієї з ОДА.

Крім того, ми повідомляли про корупцію в оборонній сфері: справу про розкрадання скерували до ВАКС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ігор Стадник
    Ігор Стадник
    суддя Вінницького апеляційного суду
  • Віктор Головей
    Віктор Головей
    суддя Південно-західного апеляційного господарського суду
загрузка...