Суддю Дзержинського райсуду Харкова тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

17:25, 21 июля 2021
Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відсторонила суддю Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко Ірину Олексіївну від здійснення правосуддя.
Суддю Дзержинського райсуду Харкова тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади ухвалила Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 21 липня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 21 липня 2021 року, суддю Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко Ірину Олексіївну відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя — до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ВРП відреагувала на повідомлення судді Кузнецовського міськсуду Рівненської області про втручання у діяльність.

Додамо, що ВРП відсторонила від здійснення правосуддя суддю районного суду Дніпропетровської області.

Також суддю з Київщини тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Тетяна Спірідонова
    Тетяна Спірідонова
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Геннадій Кравчук
    Геннадій Кравчук
    суддя Північного апеляційного господарського суду
загрузка...