ВСЮ начал процедуру рассмотрения решений ВККСУ по 283 судьям АР Крым

12:40, 4 декабря 2015
В Высшем совете юстиции начата процедура рассмотрения заключений Высшей квалификационной комиссии судей Украины относительно 283 судей Автономной Республики Крым.
ВСЮ начал процедуру рассмотрения решений ВККСУ по 283 судьям АР Крым

В Высшем совете юстиции начата процедура рассмотрения заключений Высшей квалификационной комиссии судей Украины относительно 283 судей Автономной Республики Крым. Об этом сообщает пресс-служба ВСЮ.

В Высший совет юстиции поступили рекомендации Высшей квалификационной комиссии судей Украины об увольнении за нарушение присяги следующих судей:

суддів апеляційного суду Автономної Республіки Крим  – Авраміді Тетяни Станіславівни, Адаменко Олени Григорівни, Балахонова Бориса Лук’яновича, Белоусова Едуарда Феліксовича, Берещанської Ірини Іванівни, Берзіньш Валентини Степанівни, Білоусової Вікторії Василівни, Бондарева Романа Володимировича, Бондарєва Володимира Костянтиновича, Горбань Валентини Василівни, Гриценка Юрія Федоровича, Дорошенко Тетяни Іллівни, Дяченко Любові Олександрівни, Євдокимової Віри Василівни, Єлгазіної Лариси Павлівни, Зінькова Віктора Івановича, Іщенка Василя Івановича, Капустіної Людмили Павлівни, Караваєва Костянтина Миколайовича, Кірюхіної Марини Анатоліївни, Крючкова Ігоря Ігоровича, Кузнєцової Олени Олександрівни, Кунцова Володимира Олександровича, Курської Антоніни Георгіївни, Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича, Кустової Ірини Вікторівни, Ломанової Любові Олександрівни, Любобратцевої Наталії Іванівни, Мельник Тетяни Олександрівни, Моісеєнко Тетяни Іллівни, Новікова Романа Васильовича, Онищенко Тетяни Сергіївни, Опанасюка Олександра Дмитровича, Осоченка Анатолія Миколайовича, Петюшевої Нани Миколаївни, Підлісної Ірини Анатоліївни, Погребняка Сергія Миколайовича, Пономаренко Алли Вікторівни, Притуленко Олени Володимирівни, Радіонова Ігоря Івановича, Редько Галини Володимирівни, Рижової Ірини Володимирівни, Романової Любові Владиславівни, Рошки Марини Володимирівни, Руснак Алли Пилипівни, Самойлової Олени Василівни, Сінані Олександра Михайловича, Сиротюка Валерія Георгійовича, Склярова Віктора Миколайовича, Соболюка Михайла Миколайовича, Сокола Віктора Степановича, Тимошенко Катерини Григорівни, Фаріни Нелі Юріївни, Федорової Тетяни Павлівни, Філатової Євгенії Володимирівни, Харченко Ірини Олександрівни, Хмарук Наталі Сергіївни, Чистякової Тетяни Іванівни, Шестакової Ніни Володимирівни, Язєва Сергія Олексійовича;

суддів Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим – Гордєйчик Тетяни Федорівни, Ізотенка Дениса Олександровича, Скісова Євгена Михайловича, Шустової Ірини Петрівни;

суддів Армянського міського суду Автономної Республіки Крим – Ісроілової Венери Улугбеківни, Лихачової Лариси Олексіївни;

суддів Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим – Атаманюка Германа Степановича, Кошелєва Василя Івановича,  Нікіщенко Марини Ігорівни, Скісова Олександра Євгенійовича, Яніна Ігоря Альбертовича;

суддів Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим – Борісенка Євгенія Валентиновича, Гребеннікової Наталі Олександрівни, Лущеко Людмили Григорівни, Соколовського Ігоря Станіславовича;

суддів Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим – Басової Олени Андріївни, Кузнецової Лариси Миколаївни, Логвінко Олени Анатоліївни, Пікули Едуарда Олександровича, Старової Наталі Анатоліївни, Холкіної Ганни Іванівни;

суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим– Вільхового Ігоря Миколайовича, Володарець Наталії Михайлівни, Дудник Анастасії Сергіївни, Захарової Ірини Олександрівни, Кротової Людмили Володимирівни, Лантратової Антоніни Іванівни, Ружицької Тетяни Володимирівни;

суддів Керченського міського суду Автономної Республіки Крим – Григор’євської Інесси Вікторівни, Захарової Катерини Павлівни, Кисельова Євгена Михайловича, Кіт Марини Вікторівни, Ковальова Олександра Володимировича, Короткової Любові Михайлівни, Кузьміної Олени Миколаївни, Левченка Валерія Павловича, Собєщанської Надії Василівни, Цветкова Олександра Яковлевича, Чеснокової Юлії Миколаївни, Шкуліпи Володимира Івановича;

суддів Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим – Бердієвої Барно Алимівни, Данилової Олени Володимирівни, Михайлова Романа Віталійовича;

суддів Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим – Мязгова Леоніда Олексійовича, Павлюкової Ольги Володимирівни, Проскурні Сергія Миколайовича, Шевченко Ірини Вікторівни, Шукальського Валентина Володимировича;

суддів Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим – Халдєєвої Олени Вікторівни, Шевченко Ольги Володимирівни;

суддів Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим – Казацького Володимира Володимировича, Красікова Сергія Івановича, Трубнікова Юрія Леонідовича, Українець Лесі Іванівни;

суддів Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим – Авакяна Артура Мавсесовича, Балеми Тетяни Геннадіївни, Бєлякової Вікторії Миколаївни, Бринді Марини Анатоліївни, Чернецької Валерії Валеріївни;

суддів Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим – Забари Галини Яківни, Климової Ганни Михайлівни, Михайлової Людмили Олександрівни;

суддів Роздольненського районного суду Автономної Республіки Крим – Абеляшева Олександра Віталійовича, Пиркало Тетяни Василівни, Тєдєєвої Олени Анатоліївни;

суддів Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим – Власенка Антона Павловича, Глухової Євгенії Михайлівни, Ісламгулової Олени Володимирівни;

суддів Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим – Берберова Длявера Меметовича, Биховця Михайла Олександровича, Захарченко Любові Анатоліївни, Кулішова Андрія Сергійовича, Пакули Мар’яни Романівни, Паніної Павліни Євгенівни, Сердюка Олександра Сергійовича, Тімофеєвої Ганни Олександрівни, Томащака Альберта Степановича, Хіневич Алли Миколаївни;

суддів Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим – Дмитрієва Тимофія Михайловича, Петрової Юлії Вікторівни, Тощевої Олени Олександрівни, Шевченка Вячеслава Володимировича;

суддів Судацького міського суду Автономної Республіки Крим – Іоненко Тетяни Іванівни, Лісовської Валентини Володимирівни, Морозової Людмили Миколаївни, Сича Максима Юрійовича;

суддів Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим – Бистрякової Діанни Святославівни, Блейз Ірини Геннадіївни, Бойко Зої Олександрівни, Гаврилюка Ігоря Івановича, Кулінської Наталі Володимирівни, Микитюк Ольги Андріївни, Терентьєва Андрія Миколайовича, Хожаінової Оксани Василівни, Шаповал Анастасії Володимирівни;

суддів Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим – Бондаренка Анатолія Анатолійовича, Єрохіної Ірини Валеріївни, Стебівко Олени Іванівни;

суддів Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим – Берещанського Юрія Віталійовича, Ганича Миколи Федоровича, Кайра Ігоря Анатолійовича, Кулєшової Оксани Ігорівни, Романенка Володимира Вікторовича;

суддів Залізничного районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим – Гнусарєва Володимира Костянтиновича, Гоцкалюка Володимира Дмитровича, Дегтярьової Вікторії Юріївни, Домнікової Марії Вікторівни, Злотнікова Василя Яковича, Слєзка Тімура Васильовича, Спасьонової Олени Анатоліївни, Уржумової Наталі Валеріївни;

суддів Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим – Бєлоусова Михайла Миколайовича, Гуріної Ольги Валеріївни, Діденка Дениса Олександровича, Долгополова Андрія Миколайовича, Кагітіної Ірини Володимирівни, Можелянського Віктора Анатолійовича, Охоти Яніни Валеріївни, Тихопоя Олексія Олександровича;

суддів Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим – Благодатної Олени Юріївни, Гулевича Юрія Григоровича, Двірник Надії Вікторівни, Деменка Сергія Валерійовича, Заболотної Наталі Миколаївни, Іванова Сергія Сергійовича, Кучеренко Наталії Володимирівни, Лебедя Олега Дмитровича, Михайлова Віталія Євгенійовича, Федоренко Евеліни Робертівни;

суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим – Авдєєва Максима Петровича, Євдокімової Олени Олександрівни, Кузнякової Світлани Юріївни, Латиніна Юрія Анатолійовича, Шкляр Тетяни Олександрівни, Яковлєва Сергія Валерійовича;

суддів господарського суду Автономної Республіки Крим – Бєлоглазової Ірини Костянтинівни, Білоус Марини Олександрівни, Гаврилюк Марії Павлівни, Гайворонського Володимира Івановича, Гризодубової Анастасії Миколаївни, Іллічова Миколи Миколайовича, Іщенко Ірини Анатоліївни, Колосової Ганни Геннадіївни, Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича, Лагутіної Наталі Михайлівни, Лазарева Сергія Геннадійовича, Ловягіної Юлії Юріївни, Лукачова Станіслава Олеговича, Осоченко Інеси Костянтинівни, Пєтухової Надії Семенівни, Потопальського Сергія Степановича, Радвановської Юлії Анатоліївни, Соколової Ірини Олександрівни, Тіткова Сергія Яковича, Толпиго Валентини Іванівни;

суддів апеляційного суду міста Севастополя – Алєєвої Наталі Галівни, Андрейченко Альони Анатоліївни, Володіної Любові Василівни, Єфімової Валентини Олександрівни, Зотова Віктора Сергійовича, Клочка Валерія Петровича, Коваленка Олександра Юрійовича, Козуб Олени Вікторівни, Колбіної Тетяни Павлівни, Косенка Андрія Миколайовича, Мудрової Євгенії Юріївни, Нікітіна Геннадія Володимировича, Птіциної Валентини Іванівни, Сундукова Василя Михайловича;

судді Гагарінського районного суду міста Севастополя – Євдокимової Ірини Арсентіївни;

суддів Ленінського районного суду міста Севастополя – Брикало Тетяни Вікторівни, Василенка Анатолія Миколайовича, Гаркуши Оксани Маївни, Гуло Ганни Володимирівни, Істягіної Надії Михайлівни, Клімакова Віктора Миколайовича, Кукурекіна Костянтина Васильовича, Фисюк Оксани Іванівни;

суддів Нахімовського районного суду міста Севастополя – Дяді Тетяни Володимирівни, Лемешко Алли Сергіївни, Пекарініної Ірини Анатоліївни, Семенухи Тетяни Борисівни, Колупаєвої Ольги Анатоліївни;

суддів Балаклавського районного суду міста Севастополя – Дибця Олексія Михайловича, Мурадян Рузанни Паргевівни;

суддів господарського суду міста Севастополя – Альошиної Світлани Михайлівни, Архипенка Олександра Михайловича, Головко Валерії Олегівни, Кравченко Вікторії Єфимівни, Погребняка Олексія Станіславовича;

суддів Севастопольського апеляційного господарського суду – Гоголя Юрія Михайловича, Голика Віктора Сергійовича, Гонтаря Віктора Івановича, Градової Ольги Григорівни, Євдокімова Ігоря Вячеславовича, Котлярової Олени Леонідівни, Остапової Катерини Андріївни, Проценко Олександри Іванівни, Рибіної Світлани Анатоліївни, Сікорської Наталі Іванівни, Черткової Ірини Валентинівни;

суддів окружного адміністративного суду міста Севастополя – Александрова Олександра Юрійовича, Гавури Ольги Володимирівни, Кириленко Олени Олександрівни, Мінько Ольги Валентинівни, Прохорчук Ольги Володимирівни;

суддів Севастопольського апеляційного адміністративного суду – Воробйової Світлани Олександрівни, Горошко Наталії Петрівни, Дудкіної Тетяни Миколаївни, Єланської Олени Едуардівни, Ілюхіної Ганни Павлівни, Кондрак Наталі Йосифівни, Курапової Зої Іллівни, Лядової Тетяни Романівни, Мунтян Ольги Іванівни, Омельченка В’ячеслава Анатолійовича, Яковенко Світлани Юріївни.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Особенности урегулирования споров при участии судьи
Новости онлайн