Забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях: огляд судової практики ККС ВС

11:48, 13 июня 2019
Огляд містить сформульовані висновки стосовно загальних питань забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях.
Забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях: огляд судової практики ККС ВС

Верховний Суд оприлюднив огляд судової практики ККС ВС щодо забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях (справах).

У огляді проаналізовано прояви (випадки судової практики), існування яких свідчить про порушення права на захист, та випадки (прояви), за яких право на захист порушено не було.

Він містить сформульовані висновки стосовно загальних питань забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях, а також щодо його окремих аспектів:

- забезпечення участі захисника у розгляді справи на різних стадіях судового провадження, в тому числі у кримінальних провадженнях стосовно неповнолітніх та інших осіб, які не здатні повною мірою реалізовувати свої права;

- відсутності засудженого та/або його захисника під час судового розгляду; оцінки судом відмінностей у позиціях захисту між підсудним та захисником.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про постанову ВП ВС стосовно умов набуття права власності за набувальною давністю.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Для судей, кандидатов в судьи и членов ВСП готовят проверку на добропорядочность
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Татьяна Лутак
    Татьяна Лутак
    судья Хозяйственного суда Киевской области