Забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях: огляд судової практики ККС ВС

11:48, 13 июня 2019
Огляд містить сформульовані висновки стосовно загальних питань забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях.
Забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях: огляд судової практики ККС ВС
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Верховний Суд оприлюднив огляд судової практики ККС ВС щодо забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях (справах).

У огляді проаналізовано прояви (випадки судової практики), існування яких свідчить про порушення права на захист, та випадки (прояви), за яких право на захист порушено не було.

Він містить сформульовані висновки стосовно загальних питань забезпечення права на захист у кримінальних провадженнях, а також щодо його окремих аспектів:

- забезпечення участі захисника у розгляді справи на різних стадіях судового провадження, в тому числі у кримінальних провадженнях стосовно неповнолітніх та інших осіб, які не здатні повною мірою реалізовувати свої права;

- відсутності засудженого та/або його захисника під час судового розгляду; оцінки судом відмінностей у позиціях захисту між підсудним та захисником.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про постанову ВП ВС стосовно умов набуття права власності за набувальною давністю.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Валентина Юрченко
    Валентина Юрченко
    суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
  • Олександр Мельник
    Олександр Мельник
    суддя Миколаївського окружного адміністративного суду