Конкурс на посади до ДБР: Комісія оприлюднила черговий протокол

17:05, 12 декабря 2018
Під час засідання комісія прийняла декілька важливих рішень.
Конкурс на посади до ДБР: Комісія оприлюднила черговий протокол

Конкурсна комісія 1 Державного бюро розслідувань оприлюднила Протокол №56 засідання комісії із переліком конкурсантів, які допущені до участі у кваліфікаційному іспиті (тестування на знання законодавства) та списком осіб, документи яких не відповідають кваліфікаційним вимогам та не допущені до участі у конкурсі, передає прес-служба комісії ДБР у Facebook.

«Якщо ви не знайшли свого прізвища у списку - не хвилюйтесь, документи опрацьовуються поступово», — зазначили у Конкурсній комісії 1.

 

З протоколом можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Державне бюро розслідувань оголосило конкурс на 11 посад у п’яти територіальних управліннях — Києві, Львові, Полтаві, Мелітополі, Хмельницькому, передає прес-служба Бюро.

Крім того, Конкурсна комісія № 2 Державного бюро розслідувань оприлюднила протокол від 21 листопада 2018 року № 52 «Про розгляд документів, поданих кандидатами для участі у конкурсі на зайняття вакантних посад у Територіальних управліннях Державного бюро розслідувань, який оголошений 26 жовтня 2018 року на 42 посади».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як працюватиме електронний моніторинг як елемент пробації
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Андрей Бутырский
    Андрей Бутырский
    судья Хозяйственного суда Черновицкой области
  • Всеволод Князев
    Всеволод Князев
    секретарь Большой Палаты Верховного Суда