Декларування доходів: з 1 січня стартував черговий етап

15:26, 2 января 2019
З 1 січня стартував щорічний етап декларування доходів.
Декларування доходів: з 1 січня стартував черговий етап

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Державної установи «Центр пробації» інформує, що з 1 січня 2019 року, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-VII, розпочався черговий щорічний етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно, персонал Державної установи «Центр пробації» та її територіальних підрозділів (які підпадають під дію цього Закону) до 1 квітня 2019 року повинні на офіційному веб-сайті Національного агентства заповнити декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за визначеною формою.

Звертаємо увагу на необхідність завчасно витребувати відомості про доходи та витрати за 2018 рік, а також перевірити наявність реєстраційних ключів (електронного цифрового підпису) або забезпечити їх виготовлення.

Етап подання щорічних декларацій триватиме до 30 березня 2019 року.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в грудні НАЗК направило до правоохоронних органів 90 обґрунтованих висновків щодо виявлення ознак кримінального правопорушення, - декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Куштан
    Борис Куштан
    судья Закарпатского апелляционного суда