РАЦСи в Україні будуть проводити ювілейні шлюбні церемонії для сімейних пар

21:07, 8 января 2019
Повторну шлюбну церемонію із повторним врученням свідоцтва про шлюб можна буде замовити у будь-якому РАЦСі.
РАЦСи в Україні будуть проводити ювілейні шлюбні церемонії для сімейних пар

Міністерство юстиції пропонує громадянам скористатися новою послугою - провести ювілейну церемонію одруження, та пригадати ті почуття, які переповнювали пари у день весілля. Ця послуга надається відділами державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Ювілейні церемонії проводяться для зміцнення інституту сім’ї та скріплення сімейних відносин.

«Проживши дружно і щасливо зі своїм обранцем 25, а може і 50 років, ви отримаєте можливість повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день вашого життя. Ви знову зможете сказати «так» своїй другій половинці та відчути ті незабутні емоції. Відсвяткувати ювілей шлюбу можна, замовивши у будь-якому ДРАЦСі країни повторну шлюбну церемонію», - зазначила начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

Послугу можуть замовляти як сімейні пари, так і їх рідні чи друзі. Під час церемонії сімейним парам вручатимуть свідоцтво про шлюб. Щоправда, у ньому буде зазначено «повторно».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 19 жовтня в Касаційному цивільному суді ВС в рамках правового практикуму науковці, судді та представники уряду обговорили особливості розгляду справ, що виникають із сімейних правовідносин. У 2018 році відбулося чимало принципових законодавчих змін, значна частина яких стосувалася одного з найчутливіших питань — прав і законних інтересів дітей.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Николай Лагнюк
    Николай Лагнюк
    судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
  • Елена Поляк
    Елена Поляк
    судья Высшего хозяйственного суда Украины