Порушили авторські права телеканалу: суд арештував майно підприємства

15:05, 11 января 2019
Підприємство розповсюджувало програми інтернет-телебачення.
Порушили авторські права телеканалу: суд арештував майно підприємства

Вінницький апеляційний суд залишив без змін рішення міського суду про арешт майна приватного підприємства «ВінАстеріск» із Хмільника, передає прес-служба суду.

Слідство встановило, що представники фірми порушили законодавство про авторське право і суміжні права, а також у сфері телекомунікації: упродовж 2018 року за допомогою технічного обладнання вони розповсюджували програми інтернет-ТБ, в тому числі під логотипом «Футбол 1», «Футбол 2». Робили це без відповідної ліцензії. Відтак українським товариствам – правовласникам ТРК «Україна» завдали матеріальної шкоди.

Тож на сервер і жорсткі диски підприємства накладено арешт, аби ніхто не міг їх приховати, пошкодити, знищити чи продати, поки триватиме досудове розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 176 КК України.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Київський райсуд м. Одеси розглянув позовну заяву про стягнення компенсації за порушення авторського права на оригінальну назву літературного твору «Капітошка».

Також нам стола відомо, що отримання дозволу на використання авторських прав не є підставою для звільнення від відповідальності за порушення прав суміжних.

Крім того ми повідомляли, як правильно визначити норму щодо присудження компенсації, враховуючи дію закону в часі.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Николай Лагнюк
    Николай Лагнюк
    судья Кассационного уголовного суда Верховного Суда
  • Елена Поляк
    Елена Поляк
    судья Высшего хозяйственного суда Украины