Розкрадання в Укроборонпромі: з’явилися нові подробиці

13:55, 18 марта 2019
За останні роки розслідувань щодо розкрадань близько десяти.
Розкрадання в Укроборонпромі: з’явилися нові подробиці

За хабарі, стверджують кореспонденти Bihus.info, силовики закрили декілька кримінальних проваджень про корупцію в «оборонці». Розслідувань було з десяток, проте жодне з них не завершилося вироком для організаторів схем, передає «5 канал».

Минулий тиждень почався журналістськими підозрами: хто прикривав оборудки в «оборонці»? До вже стандартних претензій, які розслідувачі висували раніше лише до ГПУ та СБУ, виявилось, що в НАБУ теж не янголи. Тобто якщо раніше антикорупційний зріз активістів затято захищав Ситника і підопічних, то тепер ілюзії про їх непогрішність зникають.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада громадського контролю при НАБУ вимагала від директора Бюро відсторонити фігурантів резонансного журналістського розслідування до завершення внутрішньої перевірки.

Також ми повідомляли, що голова САП Назар Холодницький заявив про необхідність відсторонення НАБУ від розслідування справи про розкрадання в Укроборонпромі. Холодницький вважає, що НАБУ заплямувало свою репутацію тим, що його детективи були причетні до покривання фігурантів скандалу.

Крім того, директор НАБУ Артем Ситник записав відеозвернення у відповідь на чергову частину журналістського розслідування програми «Наші гроші», в якій мова йде, зокрема, про можливе покривання розкрадань на підприємствах Укроборонпрому з боку НАБУ.

Додамо, двох детективів, згаданих у журналістському розслідуванні Дениса Бігуса та Лесі Іванової, відсторонено на час проведення службового розслідування. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...