Судді Рахівського райсуду, підозрюваному у хабарництві, обрано запобіжний захід

20:05, 26 марта 2019
Суддю було викрито на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди за розгляд на користь заявника цивільної справи про стягнення боргу.
Судді Рахівського райсуду, підозрюваному у хабарництві, обрано запобіжний захід

Солом’янський районний суд Києва 26 березня 2019 року обрав запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 153,7 тисячі гривень з покладенням відповідно до ст. 194 КПК України процесуальних обов’язків судді Рахівського районного суду Закарпатської області. Про це повідомляє прес-служба САП.

Прокурори САП у суді клопотали про застосування до підозрюваного судді запобіжного заходу у вигляді застави розміром понад 288 тисяч гривень. Питання щодо можливого оскарження в апеляційному порядку ухвали суду буде вирішено після вивчення повного тексту ухвали та мотивів її прийняття.

Нагадаємо, суддю було викрито на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди за розгляд на користь заявника цивільної справи про стягнення боргу.

Судді інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи дії з використанням наданого службового становища.

Застереження. Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що керівником САП Назаром Холодницьким повідомлено про підозру судді Рахівського районного суду Закарпатської області, викритого на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Подобед
  Игорь Подобед
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Владимир Сторчак
  Владимир Сторчак
  судья Седьмого апелляционного административного суда
 • Андрей Ключник
  Андрей Ключник
  судья Святошинского районного суда Киева
 • Виктор Криворотенко
  Виктор Криворотенко
  и.о. председателя Сумского апелляционного суда
 • Александр Пузанов
  Александр Пузанов
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
загрузка...