Продавали заборонені сильнодіючі ліки: учасникам угруповання повідомлено про підозру

15:18, 27 марта 2019
Чоловіки виготовляли та продавали через інтернет заборонені стероїди.
Продавали заборонені сильнодіючі ліки: учасникам угруповання повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №7 слідчими Подільського УП ГУНП у Києві оголошено підозру у вчиненні злочинів у складі організованої злочинної групи 3 особам, які виготовляли та здійснювали масовий продаж через інтернет заборонених в обігу сильнодіючих лікарських засобів.

Злочинне угруповання виявили завдяки спільним зусиллям місцевої прокуратури, СВ Подільського УП ГУНП у Києві за матеріалами відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю БКОЗ ГУ СБ України у Києві та Київській області.

З метою отримання нелегального прибутку організатори злочинної групи упродовж 2017–2018 років на території Києва та Київської області за допомогою спеціального обладнання виготовляли препарат та в подальшому через спеціально створену сторінку в соціальній мережі Facebook розповсюджували виготовлену продукцію. Вказана речовина у своєму складі містила сильнодіючі лікарські засоби «метандієнон» та «нандролон», які належать до групи анаболічних стероїдів.

Надалі у межах кримінального провадження правоохоронці провели ще 7 обшуків, у ході яких вилучили станок та матрицю для нанесення маркування на виготовлену продукцію, понад 95 тисяч порожніх флаконів, 90 флаконів з рідинами, які містять у своєму складі сильнодіючі лікарські засоби.

За результатом розслідування дії двох організаторів злочинної групи та виконавця кваліфіковані за ч. 4 ст. 321 КК України, санкція якої передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким повідомлено про підозру судді Рахівського райсуду, викритому на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Овсієнко
  Андрій Овсієнко
  голова Вищої ради правосуддя в 2017-2021 рр.
 • Світлана Старовойтова
  Світлана Старовойтова
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Лариса Бородіна
  Лариса Бородіна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Інна Клочко
  Інна Клочко
  суддя Деснянського районного суду міста Києва
 • Микола Шатерніков
  Микола Шатерніков
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...