Киянам на замітку: назвали найкращі й найгірші для життя райони

08:15, 1 апреля 2019
Найбільш комфортними визнані два житлових масиви — Голосієво та Осокорки.
Киянам на замітку: назвали найкращі й найгірші для життя райони

За результатами голосування інтернет-користувачів, звання найбільш комфортного для життя району столиці у 2018 році здобули два житлових масиви — Голосієво та Осокорки. Обидва набрали по 10% голосів. Результатами поділився портал Domik.ua, який уже п’ятий рік поспіль проводить подібне голосування на форумі.

За переможцями в рейтингу йдуть Поділ та Оазис на Оболонській набережній (6% голосів). Далі — Верхній Печерськ і Оболонь (5%).

Замикають десятку лідерів історичний центр Києва, Русанівка, Липки, Лук’янівка і Шулявка (4%).

Як випливає з повідомлень користувачів, мотивацією для вибору кращого району Києва стали: зручна транспортна розв’язка, об’єкти соціальної інфраструктури в пішій доступності й наявність у житловому масиві зелених зон відпочинку.

До списку аутсайдерів, що не набрали в опитуванні жодного голосу, потрапили такі житлові масиви: Чоколівка, Саперна Слобідка, Стара Дарниця, ДВРЗ, Бортничі, Караваєві дачі, Корчувате, Биківня, Першотравневий масив, Нова Будова, Феофанія, Позняки-північ, Лісовий.

Найімовірніше, на низький рейтинг цих мікрорайонів вплинула віддаленість більшості з них від центру міста, незадовільна соціальна інфраструктура та мала кількість нових житлових комплексів.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла про новобудови столиці, які незабаром вимкнуть від електромережі.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...