Засідання Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя: подробиці

14:15, 10 апреля 2019
Комітет розгляне низку важливих питань.
Засідання Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя: подробиці

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 10 квітня о 14:30 проведе засідання. Про це повідомляє прес-служба Комітету.

На порядку денному  розгляд низки важливих законопроектів, таких як: «Про внесення зміни до статті 220-1 Кримінального кодексу України (щодо узгодження норм чинного законодавства України)», «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги», «Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги», «Про внесення змін до законів України щодо забезпечення гарантій на правову допомогу ветеранам праці та іншим громадянам похилого віку».

Крім того, Комітет планує розглянути проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України, про основні засади діяльності органів державного фінансового контролю, про внесення змін до ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства» щодо забезпечення дієвого механізму надання державної допомоги сім'ям з дітьми.

Також у порядку денному зазначено: розгляд законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вилучення ст. 391 Кримінального кодексу України)» та інших.

З порядком денним засідання Комітету можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 15 березня пройшло чергове засідання Верховної Ради України. В парламенті пройшла традиційна година запитань до уряду і відбувся розгляд чергових поправок у мовний законопроект.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Сергій Хопта
  Сергій Хопта
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
 • Оксана Струбіцька
  Оксана Струбіцька
  суддя Чернівецького апеляційного суду
 • Олена Первушина
  Олена Первушина
  суддя Голосіївського районного суду міста Києва
 • Наталія Охотницька
  Наталія Охотницька
  заступник голови Господарського суду Тернопільської області
 • Любомир Андрейчук
  Любомир Андрейчук
  суддя Господарського суду Закарпатської області
загрузка...