Вбивство Гандзюк: прокурор повідомив важливі деталі

20:58, 2 мая 2019
У прокуратурі впевнені, що ніхто не уникне покарання.
Вбивство Гандзюк: прокурор повідомив важливі деталі

Начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням ГПУ, член групи прокурорів у справі Катерини Гандзюк Володимир Паровой повідомив, що ніхто не уникне покарання і кримінальної відповідальності, передає Censor.

«У нас є коло осіб, є ті, з ким треба ще провести слідчі дії, негласні слідчі дії, щоб здобути певні докази, але деякі докази вже здобуті. І ми хочемо, щоб суд дав об’єктивну правову оцінку. Це провадження настільки політизоване, що створює для нас додаткові перешкоди, воно нас відволікає. Суб’єктивний підхід до оцінки обставин злочину, ходу розслідування, неспівпадіння бажаного і дійсного, а також необізнаність, саме вони і породжують недовіру до результатів роботи, досудового розслідування» повідомив Паровой.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що суд не знайшов підстав для продовження запобіжного заходу для підозрюваного на 60 днів, про що клопотала прокуратура.

Також повідомлялося, що суд не задовольнив заяву про відвід колегії суддів і головуючого від сторони захисту підозрюваного Мангера.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ольга Совгиря о реформе Конституционного Суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Алименко
    Владимир Алименко
    судья Шестого апелляционного административного суда
  • Николай Русинчук
    Николай Русинчук
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
загрузка...