Закон про мову: Окружний адмінсуд відмовив у задоволенні позову

12:08, 11 мая 2019
Суд не задовольнив позов щодо заборони підписувати та публікувати закон.
Закон про мову: Окружний адмінсуд відмовив у задоволенні позову

Окружний адмінсуд Києва відмовив у задоволенні заяви забезпечення позову щодо заборони підписувати та публікувати Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляється на сайті ОАСК.

«Суд вважає, що заявником не було доведено очевидної протиправності дій спікера парламенту в зв’язку ненаданням жодного доказу на підтвердження такої обставини. Зокрема, суд дійшов висновку про її необґрунтованість та про відсутність підстав для задоволення, оскільки заява не містила обґрунтування та доказів (наприклад, статут), що подана заява та позов, який має намір подати заявник, стосуються мети (цілей), з якою створено ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної», що зазначена позивачем. Водночас, у заяві про забезпечення позову зазначено, що права громадської організації та її членів порушено діями Голови Верховної Ради», — йдеться у повідомленні.

Також суд встановив, що народні депутати згідно з Регламентом ВР ініціювали процедуру скасування відповідного рішення Ради.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що до Окружного адмінсуду надійшов позов від ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної» до голови Верховної Ради України Андрія Парубія, де позивач просив суд заборонити голові ВРУ та будь-кому із окремих народних депутатів та працівників Апарату ВРУ вчиняти будь-які дії, спрямовані на підписання відповідного закону, направлення його на підпис Президентові та подальше офіційне опублікування зазначеного закону.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александра Жуковская
    Александра Жуковская
    судья Дубенского горрайонного суда Ровненской области
  • Василий Гуменюк
    Василий Гуменюк
    судья Верховного Суда Украины
загрузка...