Київська поліція повідомила про кількість порушень у виборчій сфері

11:26, 20 июля 2019
За період передвиборчої кампанії столична поліція зареєструвала 642 порушення.
Київська поліція повідомила про кількість порушень у виборчій сфері

Станом на 20 липня київські слідчі розслідують 38 кримінальних проваджень. Крім того, поліцейські склали на правопорушників 155 адміністративних протоколів. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Під час виборчих перегонів найбільша кількість правопорушень була пов'язана із незаконною агітацією - 354 випадки, можливий підкуп виборців - 51, хуліганство - 41, конфлікти - 40, перешкоджання виборчому праву - 16, пошкодження майна - 9.

За фактами порушень виборчого процесу слідчі підрозділи розслідують 38 кримінальних проваджень, серед яких сім - за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права), сім - за ст. 296 (Хуліганство), три - за ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), два - за ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) та інші.

У той же час працівники поліції склали 79 адміністративних протоколів за ст. 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях), 52 - за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск), 3 - за ст. 212-9 (Порушення порядку ведення передвиборної агітації, агітації під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Столична поліція переведена на посилений варіант несення служби, а відтак заступила на  забезпечення правопорядку під час виборів народних депутатів України.

Нагадаємо, що «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що у день проведення позачергових виборів народних депутатів України в Державному бюро розслідувань працюватимуть телефонні гарячі лінії для повідомлень, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства суб’єктами, які підслідні ДБР.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Оксана Панченко
    Оксана Панченко
    судья Деснянского районного суда Киева