Зустріч лідерів країн Нормандського формату: Зеленський розраховує на вирішення трьох питань

14:35, 16 сентября 2019
Зустріч лідерів держав Нормандської четвірки може відбутися до кінця вересня.
Зустріч лідерів країн Нормандського формату: Зеленський розраховує на вирішення трьох питань

Україна розраховує, що під час зустрічі лідерів країн Нормандського формату вдасться вирішити питання обміну, розведення військ і проведення виборів на Донбасі. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу із президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою у Києві.

"Там має бути вирішення — не підняття теми, а вирішення — питання остаточного обміну всіх наших полонених. Друге питання — остаточне вирішення із чіткими термінами розведення військ: Золоте, Петрівське, а потім з чіткими термінами, коли ми розводимо війська вздовж усієї території. Якщо ми говоримо про вибори на тимчасово окупованій території, то мають бути чіткі терміни виведення військ до виборів з тимчасово окупованих територій", — зазначив Зеленський.

За його словами, наразі невідомо, чи зможуть сторони вирішити всі ці питання під час однієї зустрічі. Утім, важливо буде, якщо ця зустріч у Нормандському форматі врешті відбудеться.

Нагадаємо, що «Судово-юридична газета» повідомляла, що Міністр закордонних справ Вадим Пристайко розповів про підготовку низки пропозицій для полегшення життя людей, які зараз живуть на непідконтрольній частині Донбасу.

Також Володимир Зеленський анонсував наступні кроки для розведення військ.

Крім того, Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним

Додамо, Волкер пояснив, що станеться, якщо Зеленський поступиться Донбасом Путіну.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Денег нет, но вы держитесь: что будет с зарплатами судей и сотрудников аппарата в 2020 году
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ольга Талалай
    Ольга Талалай
    судья Хмельницкого апелляционного суда
  • Татьяна Малашенкова
    Татьяна Малашенкова
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда