Понад 500 працівників митниці буде звільнено, — Максим Нефьодов

19:10, 2 декабря 2019
З офіційним запуском нової Держмитслужби більш ніж 500 найбільш одіозних співробітників митниці не будуть переведені до нової структури — їх звільнять.
Понад 500 працівників митниці буде звільнено, — Максим Нефьодов

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що понад 500 працівників митниці будуть звільнені одночасно із запуском нової митниці. Про це він повідомив в інтерв’ю для UA: Українське радіо.

«Зараз із вже офіційним запуском нової Держмитслужби більше 500 найбільш одіозних співробітників митниці не будуть переведені в нову структуру та будуть звільнені», — зауважив Нефьодов.

Очільник митниці наголосив на тому, що потрібно давати шанс новим людям, молоді, випускникам митної академії — саме таким чином, на його думку, відбуватиметься викорінення корупції.  

«Скорочення структур, звичайно, дасть певну економію на витратах. Звичайно, вона допоможе скоординувати і централізувати певні процеси. Але, що не менш важливо, це просто ще й технічне, тактичне рішення, аби оновити керівний склад. Тому що я абсолютно не вірю людям, які 20 років створювали ту систему, яка очевидно не задовольняє ні нас як платників податків, ні політиків», — пояснив він.

Він додав, що це вагома складова реформи, оскільки тільки так відбуватиметься рух вперед.

«Тому оновлення кадрів — це дуже важлива складова реформи. Без звільнення як мінімум півтисячі старих кадрів, які заплямували себе, рухатися вперед — це, чесно кажучи, імітація реформи. Імітувати реформу я точно не буду», — запевнив Нефьодов.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що в Україні запускають базу доручень на проведення митного огляду товарів та автомобілів.

Крім того, ми писали, що Максим Нефьодов доповів про організацію роботи та проблемні питання діяльності митних органів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реорганізація Національної академії прокуратури та новий порядок підготовки прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Галина Момонт
  Галина Момонт
  судья Кировоградского окружного административного суда
 • Игорь Бенедисюк
  Игорь Бенедисюк
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Андрей Черногуз
  Андрей Черногуз
  судья Хозяйственного суда Киевской области